Lubię mieć kontrolę nad wszystkim, co się wokół mnie dzieje. Dlatego w momencie, kiedy dowiedziałam się, że moja druhna chce mi zorganizować wieczór panieński, to poinformowałam ją, że musimy to zrobić we dwie. Nie lubię niespodzianek i wolę sama mieć kontrolę nad tym, co się będzie działo i w jakim stylu.

Gdański wymarzony wieczór panieński

panieński w gdańskuŚwiadkową jest moja siostra, więc ona zna mnie najlepiej. Od dziecka to ja byłam tą ułożoną, która wszystko musiała mieć zrobione według jakiegoś określonego schematu. Zaś ona była osobą, która w naszym życiu zawsze wprowadzała odrobinę szaleństwa. Jako że ostatnia panieńska impreza to dla mnie ważny wieczór, chciałam, by wszystko było idealnie. Pierwszą ważną kwestią było ustalenie, miejscowości, gdzie imprezę zorganizujemy. Ostatecznie padło na panieński w Gdańsku. Mieszkamy kilkadziesiąt kilometrów od morza, więc nie był to dla nas problem. Uznałyśmy, że w organizacji skorzystamy z pomocy profesjonalistów. Rozpoczynając od wynajmu apartamentu, zamówienia dekoracji, a nawet wykonania słodkości. Oczywiście, każde z tych aspektów było ze mną konsultowane, tak, by nic mnie nie zdziwiło. Nie interesowały mnie jakieś wypady do nocnych klubów. Chciałam imprezę zamkniętą tylko w gronie moich przyjaciółek. Zależało mi, by wynajęty apartament był z widokiem na morze, a cateringiem zajęła się restauracja serwująca włoskie dania, których jestem smakoszką. Cała oprawa, taka jak balony, spersonalizowane banery, kwiaty, zakupiona była również przez tę firmę.

Muszę przyznać, że w momencie, gdy weszłyśmy do mieszkania, to wszystkie nas zamurowało. Było tak pięknie, wszystko idealnie ze sobą współgrało. Dzięki firmie organizującej oraz moim cudownym przyjaciółkom mam piękne wspomnienia z tego dnia.

Kategorie: Usługi