W przyszłym miesiącu zamierzam otworzyć moje własne biuro turystyczne. Od zawsze kocham podróże ale nigdy nawet nie marzyłem o tym, żeby móc połączyć tą pasję z zarabianiem.

Sprzątanie firm będzie niezbędne

sprzątanie firmKilkoma zbiegami okoliczności zostałem jednak właścicielem biura i właśnie przygotowuje się do jego oficjalnego otwarcia. Wszystko jest tak naprawdę przygotowane. Przejąłem biuro po znajomych, którzy prowadzili je już od lat i pamiętam, że zawsze bardzo dobrze sobie radziło. Ja postanowiłem jedynie odświeżyć wygląd biura i zmienić nazwę ale większość ofert przejąłem bezpośrednio od poprzednich właścicieli i póki co nie widzę sensu zmieniać tam czegokolwiek. W tej chwili zostaje mi do ustalenia tylko kilka drobiazgów takie jak na przykład sprzątanie. W Warszawie jest tak dużo firm, że nie wiem czy wybrać jakiekolwiek sprzątanie firm czy jednak należy się dokładnie przyjrzeć i wiedzieć czego właściwie się oczekuje. Ja tego nie wiem. Wiem, że potrzebne będzie pranie wykładzin. Nie wiem jednak czy potrzebne mi będzie mycie okien. Podejrzewam, że nie ma w tym nic skomplikowanego i mógłbym robić to sam. Być może jednak się mylę i witryny myje się inaczej niż okna domowe. Na wszelki wypadek myślę, że na początek wezmę kompleksowe sprzątanie biur i najwyżej z czasem zacznę modyfikować usługi zgodnie z potrzebami. Poza sprzątaniem zostaje mi jeszcze ważniejsze zatrudnienie księgowej.

W tym przypadku wiem jednak dokładnie czego szukam i właściwie to już się zdecydowałem na jedno biuro rachunkowe. Teraz właściwie czekam już z niecierpliwością na otwarcie mojego biura. Jeszcze tylko trzy tygodnie i ruszam.

Więcej informacji na ten temat: IMS Grupa-Wrocław

Kategorie: Usługi