Był wrzesień, liście zaczynały powoli żółknąc i opadać z drzew. Widok z mojego okna w mieszkaniu był skierowany na pobliski park w którym dokładnie mogłem to dostrzec.

Popularne usługi geodezyjne

usługi geodezyjne Poznań

Siadając ociężale przed telewizorem miałem nadzieję na obejrzenie jakiegoś dobrego filmu. Jednak była to sobota przed południem, więc w tym czasie można było obejrzeć tylko jakieś bajki dla młodszych dzieci. Przelatując przez kanały ze zrezygnowaniem widziałem tylko różne reklamy, na programie przyrodniczym leciał dość popularny program „geodeta”. W Poznaniu, mieście w którym mieszkam usługi geodezyjne Poznań są dość popularne z racji dużego obszaru miasta. Wyłączyłem telewizor i wyszedłem z domu. Pomyślałem, że skoro nie pada, można ze znajomymi umówić się na paintball, który jest niedaleko miasta. Zadzwoniłem do paru znajomych, którzy się zgodzili, następnie umówiłem nas na popołudniowy termin. Mając jeszcze sporo czasu postanowiłem pochodzić trochę po mieście. Idąc ulicą obok obszaru na którym znajdują się działki budowlane zauważyłem dwóch geodetów dokonujących jakichś dziwnych pomiarów. Nigdy nie interesowała mnie geodezja, więc nie patrząc ani chwili dłużej ruszyłem przed siebie. Obchodząc znaczną część miasta czas minął mi niemiłosiernie szybko. Zbliżała się godzina spotkania ze znajomymi, więc wróciłem do domu. Spotkaliśmy się pod moim domem, wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy na miejsce.

Tam czekał już na nas właściciel z kombinezonami i pistoletami. Zabawa była przednia, jednak skończyła się jak dla nas za szybko. Poobijany i z siniakami wróciłem do domu, gdzie położyłem się spać.

Kategorie: Rozrywka