Mój narzeczony Tomek ze swoim dziadkiem był mocno zżyty i jego odejście miało na Tomka ogromny wpływ. Wspierałam go przez cały czas i dodawałam otuchy. Obiecałam nawet, że sama zamówię wieniec pogrzebowy, który będzie wyjątkowy. Tomek był mi wdzięczny za zaangażowanie.

Zamówienie wieńca pogrzebowego w dużej kwiaciarni

wieńce i wiązanki pogrzebowe krakówNigdy wcześniej nie musiałam kupować żadnych wiązanek pogrzebowych i nie bardzo orientowałam się w tym temacie. Byłam jednak zdania, że jak trafię do dobrej kwiaciarni, to tam uzyskam pomoc. Znalazłam jedną dużą kwiaciarnię, która oferowała najładniejsze wieńce i wiązanki pogrzebowe Kraków dawał masę możliwości, ja jednak szukałam kwiaciarni, która była w pobliżu mieszkania mojego narzeczonego Tomka. W kwiaciarni obsłużyła mnie kobieta, która profesjonalnie robiła wieńce i wiązanki na różne okazje. Mogłam jej w pełni zaufać i zdecydowałam się w tej właśnie kwiaciarni zamówić wieniec pogrzebowy. Wiedziałam jakie kwiaty lubił Tomka dziadek i dlatego poprosiłam, żeby znalazły się w tej wiązance. Nie mogłam zdecydować się jednak, w jakim kolorze miały być kwiaty i dlatego poprosiłam kwiaciarkę o podjęcie decyzji. W końcu to ona posiadała doświadczenie i profesjonalnie przygotowywała wieńce i wiązanki pogrzebowe czy ślubne. Zamówiony wieniec odebrałam w dniu pogrzebu o ósmej rano. Kiedy przyniosłam go do domu, to mój narzeczony Tomek był pod ogromnym wrażeniem. Stwierdził, że wybrałam najpiękniejszy z możliwych wieńców. Dobrze, ze mu się spodobał.

Tomek po jakimś czasie doszedł do siebie i radził sobie coraz lepiej. Byłam z niego dumna, bo był to bardzo silny człowiek, który potrafił sobie poradzić w różnych sytuacjach. Cały czas oferowałam mu wsparcie, którego tak bardzo potrzebował. W końcu to był mój obowiązek.

Kategorie: Usługi