Kilka lat temu przeszłam na zasłużoną emeryturę. Jestem wdową od wielu lat, dlatego pewnego dnia postanowiłam urozmaicić swoje życie na emeryturze, a przy okazji poddać się leczeniu w pięknych polskich uzdrowiskach.

Wczasy w polecanym ośrodku sanatoryjnym

ośrodki sanatoryjneOd wielu lat cierpię na choroby związane z układem oddechowym, mam także problemy w poruszaniu się oraz cukrzycę, dlatego też lekarze od wielu lat kierowali mnie na wczasy zdrowotne. Podczas pobytów miałam przeróżne zabiegi, a ośrodki sanatoryjne, w których gościłam spełniały wszelkie normy pięknych i luksusowych hoteli. Sanatoria były świetnie przygotowane do przyjęcia większej liczby kuracjuszy, a ja za każdym razem byłam wielce zadowolona z wczasów zdrowotnych. Obiekty kuracyjne cieszą się także dużą popularnością wśród moich znajomych, a nasze wspólne wakacje są niezwykle interesujące i sprawiają, że odnowa biologiczna działa zarówno na naszego ducha, jak i ciało. Sanatoria ulokowane są w pięknych okolicznościach przyrody z dostępem do świeżego, zdrowego powietrza oraz innych, niezwykle pięknych widoków. Obiekty te wyposażone są we wszystkie najnowocześniejsze sprzęty medyczne, które są przystosowane do leczenia wielu schorzeń oraz chorób, a personel jest zawsze miły i pomocny. Potrawy są przygotowywane zgodnie z dietą pacjenta, ale nie tracą przez to swoich walorów smakowych. Podczas moich pobytów w sanatoriach poznałam także mnóstwo ciekawych ludzi, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt, a wszelkie zabiegi dostosowane pod mój profil leczenia bardzo mi pomagają i sprawiają, że czuję się lepiej.

Od kilku lat miło spędzałam czas w wielu obiektach uzdrowiskowych. Byłam bardzo zadowolona z moich wczasów zdrowotnych, które pomagały mi w walce z różnymi schorzeniami, a przy okazji miałam możliwość poznać wiele wspaniałych i interesujących osób.