Od trzech miesięcy szykowałam się do tego wyjazdu, ale w końcu postanowiłam się zebrać. Olka, moja najlepsza przyjaciółka wyprowadziła się nad morze, gdzie prowadziła własny ośrodek wypoczynkowy. Wzięłam urlop i skorzystałam z jej zaproszenia, które było darmowe.

Pojemna i wygodna walizka

walizki marchWahałam się, ponieważ nie chciałam mieszkać w ośrodku za darmo, ale Olka zapewniała mnie, że to dla niej żadnej problem. Zarezerwowała dla mnie najlepszy pokój na tydzień czasu. Miałam w domu nową właściwie walizkę, którą miałam okazję pierwszy raz wykorzystać. Pewnego razu w sklepie w wyprzedaży były markowe walizki march i postanowiłam sobie taką kupić. Rzadko wyjeżdżałam, ale nie chciałam od nikogo pożyczać torby czy walizki. Zaczęłam się pakować wieczorem na dzień przed wyjazdem. Miałam sporo rzeczy do zabrania i nawet zrobiłam sobie listę, żeby mieć pewność, że o niczym nie zapomniałam. Wzięłam nawet strój kąpielowy, bo Olka mówiła, że niedaleko jej ośrodka było kąpielisko. Do walizki bez problemu zapakowałam wszystkie swoje rzeczy. Wbrew pozorom była ona bardzo pojemna i to było dla mnie bardzo miłe zaskoczenie. Kiedy znosiłam walizkę do samochodu następnego dnia rano to od razu zauważyłam, że była wygodna. Miała doczepione kółka, na które nawet nie zwróciłam uwagi podczas zakupu. Walizka nie tylko była elegancka i pojemna, ale przede wszystkim bardzo wygodna. Wiedziałem, że mogłam z nią podróżować wszędzie i każdym środkiem transportu. To był trafiony zakup.

W ośrodku Olki bardzo mi się podobało. Dała mi najlepszy pokój ze wszelkimi wygodami. Codziennie byłam na kąpielisku a wieczorami pomagałam Olce w jej obowiązkach. Chociaż w ten sposób mogłam się jej odwdzięczyć za to zaproszenie. Czas spędziłam bardzo przyjemnie i wypoczęłam.

 

Kategorie: Wakacje