Urodziłam i wychowałam się w okolicach Mrągowa. Była to bardzo mała miejscowość, gdzie wszyscy się znali, byłą tylko jednak szkoła i jeden większy sklep.

Konferencja na mazurach w hotelu była jednym z przyjemniejszych rzeczy jaka spotkała mnie w pracy

HotelZawsze starałam się robić wszystko, żeby jak najszybciej wyjechać z tego miasta nie tylko gdzieś na Mazury, ale najlepiej do dużego miasta. W mojej miejscowości nie było żadnego liceum, nie wspominając już o uniwersytecie. Zdecydowałam się na studiowanie finansów i rachunkowości w Warszawie, bo uważałam, że tam znajdę największe możliwości rozwoju. W trakcie studiów zaczęłam szukać sobie staży i praktyk, a zaraz po obronie pracy magisterskiej zaczęłam pracować w dużej, międzynarodowej korporacji. Często hotel mrągowo był dla mnie miejscem odpoczynku, bo dużo podróżowałam, ale ten styl życia mi bardzo odpowiadał. Nie chciałam wracać na Mazury, ani do rodzinnej miejscowości. Tu miałam pracę, mieszkanie, tu znalazłam narzeczonego i przyjaciół. Pewnego razu kiedy przeglądałam ofertę spa w Polsce odkryłam, że istnieje takie w Mrągowie. Luksusowy salon w moim mieście? To niemożliwe, tak nawet porządnego salonu kosmetycznego nie było. Później zobaczyłam, że organizowane są tam konferencje na mazurach i jedna z nich dotyczyła finansów. Co prawda były to finanse publiczne o zakresie lokalnym, ale zawsze może to być coś ciekawego. Byłam zszokowana tym co zobaczyłam i czego się dowiedziałam na nich. Spa podobnie jak hotel było bardzo ekskluzywne, niejedno spa w Warszawie nie mogłoby z nim konkurować. Widać było, ze moje miasto bardzo się zmieniło.

Wiele inwestycji sprawiło, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści, ale i duże firmy się tutaj przenoszą. Jak widać wiele się zmieniło przez te kilak lat.