Czysta podłoga jest bardzo ważna w każdym domu. Szczególnie jeśli raczkują poniej nasze małe dzieci. Wtedy odkurzanie jest codzienną rutyna, a mycie podłóg przynajmniej raz na kilka dni także jest obowiązkowe. Dodatkowo jeśli w naszym domu mieszka czworonożny przyjaciel to nie wyobrażamy sobie, żeby nasza Podłoga była nie meta. Na szczęście środków do mycia podłóg oraz specjalistycznego sprzętu jest tyle, że jest w czym wybierać.

Polecane mopy w przystępnej cenie

vileda mop ultraKilka naście lub kilkadziesiąt lat temu nasze babcie zakładały szmatę na miotłę i w ten sposób małe podłogę. Później w sklepach zaczęły pojawiać się różnego rodzaju mopy. Począwszy od zwykłych klasycznych takich, które były zrobione z kilku sznurów. Skończywszy na takich, które nie trzeba nawet ręcznie wykręcać. Technologia oraz to jak bardzo posunę wa się ona np. spowodowały, że teraz wystarczy nalać wodę do wiadra nacisnąć stopą na pedał, który sprawi w ruch wyciskarka i nasz mop będzie gotowy do użycia. Za około 100 zł możemy kupić Vileda mop ultra. Jest to bardzo polecane przez użytkowników mop, który ma wymienne wkłady i jest bardzo wytrzymałe. Nawet posłuży nam kilka lat. Oczywiście dostępny jest wielu marketach, drogeriach czy nawet w sprzedaży internetowej. Oczywiście dodatkowe nowe nakładki czy nawet osobie sztyle możemy w każdym momencie sobie dokupić.

Dostępność specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu nasze podłogi będą śniły jest bardzo duża. Praktycznie w każdym markecie na dziale ze środkami czystości znajdziemy także fajne małpy które są polecane przez użytkowniczki. Oczywiście najlepsze są małpy, których nie trzeba ręcznie wykręcać bo robi to za nas Wiadro z odpowiednią nakładką. Mopy zaczynają się od 20 do nawet 150 złotych do tego płyn za 5 złotych i nasza podłoga lśni.

Kategorie: Usługi