Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się razem ze znajomymi, jak by można było zarobić trochę więcej gotówki ale tak, żeby pracować na siebie a nie dla kogoś.

Szkolenia z usuwania azbestu to jeden z modułów, które mogą być prowadzone w Twojej firmie szkoleniowej

szkolenia azbest Wiadomo, że musiałby być jeden prezes, żeby nie było większych problemów, a dodatkowo w razie wtopy, żeby tylko jedna osoba musiała być podana jako właściciel. Zdecydowaliśmy, że będę nim ja. A firma, wymyśliliśmy, że będzie uczyła. Będziemy organizować kursy. Każdy z nas umie to i owo. Jeden mógłby prowadzić szkolenia energetyczne, inny za to powiedzmy szkolenia SEP. Jeden z nas miał ukończony kurs na wózek widłowy, więc musiałby zrobić tylko pozwolenie do nauczanie o tym i mielibyśmy jeszcze kursy na wózki widłowe. Inny jest programistą w C++, więc i to by nam się przydało. Mieszkaliśmy w Warszawie, więc nie ma co się oszukiwać i płakać. Jeśli nie weźmiemy się do pracy to nic nie będziemy mieli. Wszystko najlepiej samemu robić, wtedy jest największa pewność, że będzie to działało tak jak należy. Pracować u kogoś też można, ale to jednak nie jest aż tak łatwe, jeśli chodzi o dorobienie się. Otworzyliśmy więc taką szkołę, taką firmę zajmującą się kursami. Jak się szybko okazało popyt na tego typu szybkie przyuczenia jest i to nie mały, co mnie zdziwiło. Myślałem, że będzie to szło i szło i się nie rozpędzi, a tymczasem ludzie do nas przychodzili codziennie, może ze względu na promocje startowe itp. Nie oszukujmy się, ceny mieliśmy naprawdę przyzwoite. Szczególną furorę zrobiły otwarte ostatnio szkolenia azbest Warszawa, na których uczyliśmy o bezpiecznym usuwaniu azbestu z dachów domów, obór i ogólnie to nie ważne skąd. Ważne, żeby robić to zgodnie z BHP i ze zdrowym rozsądkiem, w końcu włókna azbestu są rakotwórcze, więc szczególnie powinniśmy zabezpieczyć nasz organizm przed wpływem tego na nasze zdrowie i życie i właśnie tego uczyliśmy. Największym zainteresowaniem standardowo cieszyły się kursy na wózki widłowe, jednak to nikogo już nie dziwi. Tak już jest od kilku ładnych lat. Każdy uważa, że jest to łatwy pieniądz. Praca jako operator wózka widłowego. Chcieć coś więcej? Niby czego?

Szczególnie, że z takim potwierdzeniem kwalifikacji możemy spokojnie wyjechać nawet za granicę, żeby podjąć pracę jako operator wózków widłowych, a w Anglii to łączy się z niemałymi pieniądzmi.

Kategorie: Budownictwo