Z bratem Sebastianem uwielbiamy grać w piłkę nożną. Chodzimy na boisko szkolne w Krakowie, aby sobie pokopać. Zawsze po pracy się spotykamy. Mimo iż mamy swoje lata to kondycja jest całkiem niezła.

Zajęcia pozalekcyjne w Krakowie

zajęcia pozalekcyjneOstatnio Sebastian zapytał mnie jakie jest moje zdanie jeżeli chodzi o zajęcia pozalekcyjne, które w Krakowie są dość popularne. Uznałem, że to genialny pomysł i jak będę miał syna, to na pewno go zapiszę na piłkę nożną. Brat powiedział, że chciałby prowadzić zajęcia sportowe dla dzieci i zapytał czy jestem zainteresowany współpracą. Takie zajęcia sportowe dla dzieci to świetna sprawa, dzieciaki będą miały co robić po lekcjach a my zarobimy dodatkową kasę. Przyznałem mu, że pomysł jest świetny i zapytałem jaki ma plan. Seba stwierdził, że jest ugadany z dyrektorem szkoły i mógłby prowadzić zajęcia pozalekcyjne Kraków na sali gimnastycznej w każdy weekend. Zapytał mnie czy interesowałyby mnie treningi bramkarskie dla dzieciaków oraz czy chciałbym się tego podjąć. Zawsze jak gramy stoję na bramce, więc oczywiście się zgodziłem. Seba powiedział, że będzie stawiał głównie na treningi indywidualne, ale też chce stworzyć drużynę dzieciaków, które będą grały w piłkę. Szkoła organizuje zawody międzyszkolne i Seba swoich podopiecznych wystawiałby do gry. Sprawa świetna i widzę, że brat to już wszystko zaplanował. Ba! Nawet ma już salę zarezerwowaną na weekend. Kiedy skończyliśmy grać pojechaliśmy do sklepu, żeby kupić niezbędny sprzęt aby prowadzić treningi indywidualne.

Brat ma swoją firmę i też tego typu usługi może świadczyć, więc odchodzi nam papierkowa robota z rejestrowaniem działalności. Sebastian powiedział, że na pierwsze zajęcia zabierze swojego syna i jego kolegów. Już nagłośnialiśmy sprawę i na pewno będzie dużo zainteresowanych.