Jestem uczniem liceum ogólnokształcącego, w tym roku piszę maturę, jednak nie ona mi teraz w głowie, lecz sztuka magii. Niedawno z tego świata odszedł mój dziadek, który często pokazywał mi różne magiczne sztuczki, ale nigdy nie chciał powiedzieć czym się kiedyś zajmował i dlaczego już nie pracował.

Iluzja, to coś, na czym można zarobić

pokazy iluzjonistycznePrzepisał mi w testamencie skrzynie, w której znalazłem wiele magicznych rekwizytów, oraz książkę a w zasadzie zeszyt, który był własnoręcznie przez niego zapisany. Były tam instrukcje oraz wskazówki na temat magii i iluzji. Początkowo zacząłem próbować wszystkiego w domu, pokazy magii zostały najpierw oceniane i oglądane tylko przez moją siostrę. Kolejne pokazy iluzjonistyczne były już przed całą rodziną. Ćwiczyłem tak wiele miesięcy, zgłębiając tajniki dziadka. Postanowiłem jednak wykorzystać magię w celach zarobkowych, w domu się nie przelewało a dodatkowo rodzice delikatnie dawali mi do zrozumienia, że czas opuścić rodzinne gniazdo i zacząć żyć na własny rachunek. Poszedłem więc na rynek jako uliczny magik, co jakiś czas dawałem różne pokazy za które ludzi płacili dość duże pieniądze, starczało mi to na utrzymanie i płacenie rachunków. Z czasem zainteresował się mną promotor, który obiecał mi wielką karierę. Faktycznie tak się stało, minęło parę miesięcy, aktualnie jestem w podróży do nowego jorku, gdzie mam dać wspaniały pokaz iluzji.

Jestem bardzo wdzięczny mojej rodzinie za wsparcie, a szczególnie mojemu dziadkowi, który zostawił i przekazał mi tą wspaniałą sztukę, którą jest magia.

Po więcej informacji odwiedź stronę:

www.panzabek.pl

Kategorie: Rozrywka