Moja córeczka od pewnego czasu zaczynała chodzić. Zauważyłam, że w dosyć dziwny sposób stawia stopy. Nie podobało mi się to, wyglądało bowiem bardzo nienaturalnie. Widziałam również, że dzieci w jej wieku chodzą o wiele „ładniej”, jakby przychodziło im to łatwiej. Wybrałam się więc z dzieckiem do ortopedy. Szybko okazało się, w czym jest problem.

Kupno najlepszych butów ortopedycznych

najlepsze buty korekcyjne memoOkazało się, że moja córka ma lekkie problemy z kształtem stóp. Na szczęście lekarz od razu mi powiedział, że dzięki temu, iż szybko zareagowałam, wszystko da się „naprostować”. Muszę tylko kupić dziecku odpowiednie buty, aby stopa przyzwyczajała się do odpowiedniego chodzenia oraz „wygięła się” pod prawidłowym kątem. Dostałam od niego zalecenia drobnych ćwiczeń z dzieckiem oraz kupna butów korekcyjnych. Po ich zakup udałam się jeszcze tego samego dnia do sklepu medycznego. Bez problemu kupiłam tam najlepsze buty korekcyjne Memo. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że jest to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że są one polecane przez wielu lekarzy. Posiadają one wszelkie certyfikaty i atesty, które dopuszczają je do sprzedaży jako obuwie korekcyjne. Świetnie sprawdzają się one do nauki chodzenia, a przy tym wielu rodziców ceni je za możliwość łatwego czyszczenia. Buty są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Zwróciłam również uwagę na ich niską cenę.

Już wkrótce okazało się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Buty okazały się niezwykle wygodne i praktyczne. Bez problemu mogłam je założyć dziecku i dopasować od wielkości jego stopy oraz przeguby. Buciki nigdzie nie uciskały dzięki temu córki. Możliwość regulacji była naprawdę duża. Dziecko także szybko nauczyło się je zakładać samodzielnie. Cieszę się, że udało mi się je dostać w tak niskiej cenie.

Kategorie: Dla dziecka