Marzenia o idealnym ślubie i weselu miałam już od czasów nastoletnich. Z uśmiechem na ustach oglądałam sceny ślubów i hucznych wesel, które pojawiały się w wielu filmach. Wtedy wyobrażałam sobie, jak będzie wyglądał mój ślub i wesele. Z czasem nadszedł czas, kiedy i ja stanęłam przed koniecznością zorganizowania własnego wesela.

Jak znaleźć odpowiednią salę weselną?

sala weselna trójmiastoOkazało się, że nie jest to trudne. Przede wszystkim musiałam ustalić termin, a następnie znaleźć odpowiednią salę weselną. Wiedziałam, że jeśli chodzi o obiekt jakim jest sala weselna Trójmiasto z pewnością mnie nie zawiedzie. Wiem, że na tym terenie znajduje się wiele tego typu miejsc, więc miałam z czego wybierać. Początkowo postanowiłam skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Wpisywałam odpowiednie hasła i znalazłam szereg informacji na temat każdej z rozważanych przeze mnie sal. Postanowiłam odwiedzić kilka z nich. Kiedy wchodziłam do tej jedynej wiedziałam, że właśnie tutaj odbędzie się moje wesele. Sala nie była za duża, ani za mała. Jej rozmiar był idealnie dopasowany do moich potrzeb, co zapewniło mi komfort podczas wesela. Jeśli chodzi o zaplecze gastronomiczne to również byłam zachwycona. W kuchni znajdowało się naprawdę wiele akcesoriów, a także zastawy stołowej w najróżniejszych rodzajach. Wraz z właścicielką sali mogłam ustalić wystrój i byłam zachwycona ostatecznym efektem. Martwiłam się nieco ceną, ale okazało się, że nie jest tak wysoka, jak mogłoby się wydawać.

Udało mi się wynegocjować niewielką opłatę, co pozwoliło mi zaoszczędzić nieco pieniędzy z budżetu weselnego i poświęcić jena coś innego. Obecnie jestem pewna, że wybór tej sali to był strzał w dziesiątkę. Jestem zachwycona tym, jak przebiegło moje wesele, a od gości wiem, że oni również doskonale się bawili i z chęcią wspominają to wydarzenie.

Kategorie: Wesele