Posiadałam w domu dywany z grubym i gęstym włosiem, który musiałam często odkurzać. Jednakże, nawet codziennie odkurzanie nie mogło mnie uchronić przed tym, że brud i kurz zacznie wnikać w podłoże dywanu. Zdecydowałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie upranie tego dywanu na mokro, żeby odzyskał on swój dawny kolor i blask. Chciałam powierzyć to zadanie profesjonaliście.

Udało mi się tanio uprać dywan

pranie dywanów w ŁodziZależało mi na tym, aby znaleźć firmę, która zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów i wykładzin podłogowych. Na szczęście znałam jedną taką firmę, która oferowała pranie dywanów w Łodzi. Wiedziałam, że korzystają oni z profesjonalnego i bardzo dobrego sprzętu, który z pewnością bez problemu doczyści mój dywan. Poza tym samodzielnie zaopatrują się oni we wszelkie środki czystości, dlatego nie musiałam już nic dokupować i wystarczyło, że zamówiłam u nich wykonanie usługi. Znalazłam w swojej książce telefonicznej numer do tej firmy i umówiłam się z nimi na pranie dywanu u mnie w domu. Mogłam również dowieść im dywan do ich siedziby w Łodzi, ale nie miałam transportu, dlatego wybrałam usługę z dojazdem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich usługi, ponieważ wyprali oni dywan w moim mieszkaniu naprawdę profesjonalnie, tak że nawet najbardziej zaschnięty brud zmył się, nie pozostawiając śladu na tkaninie.

Dodatkowym atutem tej firmy jest to, że pracują oni nawet do późnych godzin wieczornych i od samego rana, dzięki czemu każdy klient może umówić się z nimi na dogodną dla siebie godzinę. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, tym bardziej że proponują oni bardzo niskie, przystępne ceny. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała wyczyścić dywan z pewnością skorzystam z ich profesjonalnych i kompleksowych usług.

Kategorie: Usługi