Od zawsze chciałem pracować w sklepie. Udało mi się zatrudnić w sklepie muzycznym. W przeszłości grałem w zespole co ułatwiło mi dostanie tego etatu. Byłem zadowolony.

Dj na wesele kupuje sprzęt w sklepie muzycznym

dj na weseleW końcu miałem satysfakcjonujące stanowisko. Pewnego dnia miałem dość nietypowego klienta. Przyszedł do mnie starszy pan i chciał kupić bardzo drogi sprzęt muzyczny. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że pracuje jako dj na wesele. Ma bardzo duże wzięcie na terenie śląska. Nie wiedziałem, że może być to pomysł na życie. Bardzo mnie to zainteresowało. Oczywiście pomogłem bardzo miłemu panu w odpowiednim wyborze. Miałem naprawdę spore doświadczenie i doskonale znałem się na rzeczach, które sprzedawałem. Dj weselny był bardzo zadowolony z mojej konsultacji. Jednak nie mógł u nas dostać swojej wymarzonej kostki do gry. Bardzo mnie to zainspirowało. Zawsze myślałem, że dj puszcza muzykę ze sprzętu elektronicznego. Ten był wyjątkiem. Na scenie łączył różne rzeczy. Moja siostra w przyszłym roku chciała wziąć ślub dlatego poprosiłem o płytę demo. Gdy przyjechałem do domu byłem zaskoczony. Występy tego staruszka były prawdziwym koszmarem. Nie wiedziałam w jaki sposób pozyskuje nowych chętnych do współpracy. Nigdy nie wziąłbym kogoś takiego. Uważałem, że to najlepszy sposób na zdobycie wrogów. Chyba nikt nie zniósłby takich strasznych brzmień. Oczywiście nic nie mogłem zrobić. O gustach się nie dyskutuje.

Byłem tylko zdziwiony, że tacy ludzie jeszcze istnieją.Zastanawiał mnie słuch muzyczny ludzi, którzy tego słuchali, a właściwie jego brak. Może to ja byłem odmienną osobą, która ceniła jakość. Trudno, taki już byłem.

Kategorie: Usługi