Zawsze spędzałem bardzo dużo czasu z moim ojcem. Był dla mnie prawdziwym wzorem do naśladowania. On miał swoje pasje i poświęcał nim dużo czasu. Jego ulubionym zajęciem była piłka nożna. Wiedział o niej dosłownie wszystko.

Największy problem czyli prezent dla żony

Prezent dla żonyNa dodatek miał swój klub z którym osiągał małe regionalne sukcesy. Prezent dla taty nigdy nie był dla mnie żadnym problemem. Musiałem tylko zobaczyć co akurat mu się kończy. W tym roku będą to rękawice bramkarskie, ponieważ on zajmuje taką pozycję. Zawsze największy problem mam, gdy wybieram prezent dla żony. Jest to kobieta, która ma dosłownie wszystko. Jako mężczyzna zupełnie nie znam się na kosmetykach i nie wiem co mam jej kupować. Ostatnio wraz z pozostałymi członkami rodziny stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu karta podarunkowa. Za nią można kupić sobie kosmetyki, perfumy i różne tusze do rzęs. Oczywiście to też było coś na prezent dla babci. Zawsze w jej święto składałem się z kuzynami i rodzeństwem aby sprezentować jej coś porządnego. Moim zdaniem rzeczą idealną dla prawie każdej kobiety jest bukiet kwiatów. Można go wręczać na urodziny, imieniny, zaręczyny i podczas przeprosin. Ten sposób naprawdę działa. Moim rodzice również szukają prezentu dla dziecka. Zazwyczaj są to nowoczesne gry komputerowe, ponieważ mam swoją konsolę i jestem fanem. Oczywiście bardzo dużo czasu spędzam na świeżym powietrzu. Mój tata uczy mnie wszystkich sztuczek i możemy grać mecze.

Mam tylko nadzieję, że jego nowe rękawice bramkarskie przypadną mu do gustu. Na ich zewnętrznej stronie będzie widniało logo ulubionego klubu pochodzącego z Barcelony. W zeszłym roku otrzymał od nas koszulkę ze swoim nazwiskiem. Zakłada ją przy każdej możliwej okazji.

Kategorie: Zakupy