Odkąd pamiętam miałem pewien poważny, niesamowicie wstydliwy problem. Przez niego ciężko mi było się odnaleźć w społeczeństwie, a tym bardziej występować publicznie.

Zabiegi na ciało wykonywane przez specjalistów mają różne przeznaczenie

zabiegi na ciałoCiężko mi było nawet iść na imprezę do klubu. Nie mogłem spędzać bowiem zbyt wiele czasu na parkiecie tańcząc. Zresztą sama temperatura i tak już robiła swoje. Wystarczył bowiem nawet niewielki wysiłek fizyczny, wyższa temperatura, czy odrobina stresu, abym zaczął się niesamowicie pocić. Kiedy to się działo, na moich ubraniach od razu zaczynały się pojawiać mokre plamy. Każdy chyba wie jak nieprzyjemnie i nieapetycznie one wyglądają. Szczególnie na białej koszulki, którą muszę w pracy nosić pod garniturem. Wstydziłem się gdziekolwiek wychodzić ze znajomymi, a nawet sama praca stawała się dla mnie psychiczną męką. Miałem bowiem wrażenie, że cały czas wszyscy mnie obserwują i nabijają się z tego, że się pocę. Oczywiście próbowałem przeróżnych specyfików, ale żaden z nich nie przynosił pożądanych rezultatów. Dopiero kiedy dowiedziałem się, że botox może mi pomóc to poczułem nadzieje. Oczywiście zaskoczyło mnie, że to medycyna estetyczna może rozwiązać mój problem. Myślałem, że przeprowadzają tylko zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. W Bydgoszczy jednak oferują także leczenie nadmiernej potliwości przy użyciu botoxu. Musze przyznać, ze byłem bardzo zadowolony z obsługi i jakości zabiegu. Oczywiście efekty również są zadowalające. Teraz pocę się bowiem zdecydowanie mniej niż kiedyś i odzyskałem pewność siebie.

Można powiedzieć, że ten zabieg uratował moje życie towarzyskie i mogę znowu bez przeszkód rozmawiać z ludźmi. Polecam go więc szczerze każdemu, kto boryka się z podobnym problemem, co ja kiedyś.

Kategorie: Usługi