Po ukończeniu przeze mnie edukacji podjąłem pracę zawodową. Szybko zauważyłem, że sytuacja na rynku nie jest atrakcyjna i największy sukces osiągnę, gdy założę własne przedsiębiorstwo.

Pierwszy plac zabaw – początek kariery

place zabawWiedziałem, że podstawowym elementem do szybkiego rozwoju będzie gotówka. W tym celu udałem się do banku, aby postarać się o kredyt. Szybko przydzielono mi taką możliwość. Potem zająłem się wszystkimi formalnościami. Ostatecznie swoją ekipę fachowców zebrałem w dwa miesiące. Mogłem wtedy przydzielać im pierwsze zlecenia. Na początku był to plac zabaw producent niedaleko przedszkola. Musieliśmy dać z siebie wszystko, ponieważ to było nasze pierwsze poważne zlecenie. Od tego wszystko zależało. Uporaliśmy się z tym na przełomie dwóch tygodni.
Producent elementów był bardzo solidny i wiedziałem, że zapewniam im prawdziwe bezpieczeństwo. Dzieci musiały czuć się swobodnie. Zdrowie było najważniejsze. Następnie podpisałem długi kontrakt na siłownie plenerowe. One stawały się coraz bardziej popularne w naszym mieście. Nowe władze miasta zyskały większe fundusze na tego typu przedsięwzięcia. To zapewniało nam stałą pracę. Mieliśmy pełne ręce roboty. Na wykonanie idealnie jednego takiego terenu mieliśmy tylko trzy tygodnie. Ich standard musiał być nie zwykle wysoki. Takie siłownie zewnętrzne musiały być bardzo solidnie zamontowane. Również podłoże musiało być przystosowane do ćwiczeń. Za pierwsze zyski zdecydowałem się zainwestować w lepszy sprzęt. Co chwile zgłaszano mi zepsute obuwie robocze. Ja chciałem zapewnić swoim pracownikom profesjonalny sprzęt.

Bezpieczeństwo oraz zdrowie było najważniejsze. W przyszłości chciałem także wymienić nasze narzędzia pracy na bardziej nowoczesne. To miało zapewnić większą wydajność.

Kategorie: Biznes