Udało nam się w końcu pożegnać miasto i mogliśmy wprowadzić się do małego domku jednorodzinnego. Bardzo się cieszyliśmy, że w końcu będziemy mieli swoją przestrzeń, wolność i możliwość zapraszania znajomych do siebie. Latem co wieczór grillowanie i siedzenie w naszym ogrodzie.

Ogródek przy domku jednorodzinnym

projekt ogrodu przy domu jednorodzinnym gliwiceA propos ogrodów,to nasz nie był do końca przygotowany na przybycie gości. Był bardzo zaniedbany, trawa już nie rosła, bo było za sucho. Trzeba było wykonać projekt ogrodu przy domu jednorodzinnym gliwice i skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie. My, jako ludzie z miasta, nie mieliśmy za bardzo pojęcia w jaki sposób należy zaprojektować ogród i od czego zacząć. W sprawach pielęgnacji już lepiej nam szło, jednak przy zakładaniu potrzebna była nam fachowa pomoc. Udzielili nam jej projektanci ogrodów, z którymi nawiązaliśmy współpracę. Na początku kontaktowaliśmy się z nimi mailowo i telefonicznie. Mąż wraz ze mną opowiadaliśmy o naszych planach i słuchaliśmy ich pytań i sugestii. Poprosili o zdjęcia ogrodu i za parę dni przyjechali się rozejrzeć, jak to wygląda na żywo. Przygotowali przy okazji jakiś przykładowy projekt, oczywiście do poprawek, który już wtedy bardzo nam się spodobał. Nie potrzeba było nam jakichś nowoczesnych atrakcji, jednak zawsze dużo kwiatów w ogrodzie wygląda subtelniej, niż sam równo ścięty trawnik. Postanowiłam, że poproszę też panów o zraszacze i jakiś basen na cieplejsze dni.

Projektanci pomogli nam doprowadzić nasz ogród do porządku. Wszystko zostało wykonane perfekcyjnie. Piękne kwiaty zdobiły teraz trawnik, wszędzie siadały ptaki, radośnie ćwierkając. W końcu mogliśmy zaprosić do siebie znajomych, by mogli podziwiać nasz wspaniały, własny ogródek. Nie ma nic lepszego niż własny kawałek ziemi.

Kategorie: Usługi