Od zawsze lubiłam rysowanie. Często siadałam sama z kartką papieru i kredkami i rysowałam różne rzeczy. To był mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu.

Proste koszulki z własnym nadrukiem

koszulki z własnym nardukiemZ plastyki w szkole zawsze miałam najwyższe oceny, a techniki też zawsze sobie radziłam. Miałam nadzieję, że w przyszłości uda mi się dostać na wzornictwo czy grafikę i będę mogła zarabiać na swojej pasji. Szybko sięgnąłem też po programy komputerowe do obróbki grafiki. Tak było mi łatwiej a projektu od razu mógł trafić do przetworzenia. Tym sposobem zaczęłam robić pierwsze nadruki na koszulkach. Było to dla mnie coś prostego. Na białej koszulce próbowałam zaprojektować coś fajnego, a później oddawałam do nadrukowania. Z czasem szło mi coraz lepiej. Koszulki z własnym nadrukiem były dla mnie czymś prostym do zaprojektowania i mogłam to robić cały dzień. Bardzo mi się to podobało. Wtedy pomyślałam sobie, ze może te koszulki z nadrukiem to coś dla mnie. W końcu ktoś projektuje wszystkie te koszulki, więc potrzebują do tego grafika. Postanowiłam zgłosić się do takiej firmy i zaoferować im swoje usługi. Przyniosłam też swoje projekty i mogłam ruszać do pracy. Zostałam tam przyjęta i dziś projektuję koszulki z własnym nadrukiem. Moja praca daje mi wiele radości i satysfakcji. Cieszę się, ze mogę zarabiać na rysowaniu.

Nie wyobrażam sobie siebie w jakiejś mało kreatywnej pracy, a nadruki na koszulach to zawsze wyzwanie, cały czas się zmieniają. Trzeba się do tego dostosować i zawsze oferować nowe wzory i kolory klientowi.

Kategorie: Biznes