Ogrody są moją pasją już od wielu lat. Jak byłam dzieckiem, to cały czas bawiłam się w trawie, a to jesienią w sianie i słomie. Sadziłam sobie kwiatki. Moja rodzina wiedziała, że ciągnie mnie do ogrodnictwa, jednak nie spodziewała się, że zostanę kiedyś profesjonalnym projektantem ogrodów.

Wspaniałe ogrody z mojej ręki

aranżacje wnętrz krakówPrzerosłam najśmielsze oczekiwania, i ukończyłam wszystko z wzorowymi ocenami. Dzięki temu mogłam szybko rozpocząć pracę, a wygrana w konkursie w szkole, pomogła mi od razu znaleźć pracę. Zaprojektowałam wtedy ogród chiński, i osoba która zlecała ten konkurs dostrzegła mnie, i wykorzystała mój projekt u siebie. Byłam zaszczycona, że ktoś mnie zauważył i docenił. Dzięki temu mogłam spełniać się już od samego początku mojej nowej drogi życia, czyli zakończenia szkoły i rozpoczęcia kariery zawodowej. Uwielbiam aranżacje wnętrz oprócz tego, ale Kraków ma tylu wspaniałych projektantów, że nie chcę im wchodzić w paradę. Moją mocną stroną, są zdecydowanie ogrody, i do tego nadaję się najlepiej. Uwielbiam planować gdzie ma stać jakaś drewniana ławeczka, gdzie robimy oczko wodne, czy będą w nim pływać rybki. Wszystko jest do zrobienia w tych czasach. Popularnością cieszą się elementy ogrodowe z kamieni, jakieś ścieżki, klomby z kwiatami otoczone kamieniami. Czuję się jak ryba w wodzie w tej pracy, i nigdy się nie wypalę. To coś, dla czego żyję. Najwspanialszy okres w mojej pracy to oczywiście wiosna i lato. Wtedy wyobraźnia ponosi najbardziej i tworzę ogrody, o których nie śniło się innym.

Nie jestem jak ten szewc bez butów, czyli, że mój ogród jest zaniedbany. To moje oczko w głowie, i zawsze jak mam wolny czas, to zmieniam coś w moim własnym ogrodzie. W końcu musi się on prezentować, bo inaczej nikt nie chciałby ze mną współpracować.

Źródło http://www.chmiest.com

Kategorie: Usługi