Postanowiłem kiedyś z bratem założyć szkołę jazdy. Obaj mamy odpowiednie doświadczenie i zdobyliśmy niezbędne kwalifikacje. Nasza szkoła ma już kilka lat i ma się bardzo dobrze. Cały czas mamy komplet ludzi i zarabiamy na tym całkiem niezłe pieniądze.

Moją szkołę jazdy odwiedzają młodzi ludzie

szkoła jazdy w KielcachTak na prawdę to szkoła jazdy w Kielcach była od zawsze moim marzeniem. Chciałem przygotowywać przyszłych kierowców do egzaminów i dzielić się z nimi swoją wiedzą. Kiedyś byłem kierowcą rajdowym, ale już dawno się tym nie zajmuję. Nasza szkoła jazdy w Kielcach cieszy się uznaniem głównie wśród młodych ludzi, którzy najczęściej do nas zaglądają. Dobrze pracuje się z takimi klientami i chętnie z nimi odbywam naukę. Przygotowuję ich nie tylko od strony teoretycznej, ale również od praktycznej. Mój brat również prowadzi takie same zajęcia a nasza szkoła jazdy w Kielcach jest bardzo ceniona. Okazuje się również, że nasi kursanci bardzo często zdają egzamin na prawo jazdy i mamy wysoki wskaźnik skuteczności. Dzięki temu też nasza szkoła jazdy w Kielcach jest jedną z najlepszych w mieście. Ja się bardzo przykładam do swoich obowiązków. Zawsze pokazuję kursantowi błędy i tak długo je wałkujemy, aż w końcu sam zrozumie jak postępować. Najbardziej to lubię zajęcia praktyczne. One dają mi najwięcej satysfakcji. Brat z kolei bardziej ceni zajęcia teoretyczne i pewnego razu postanowiliśmy w taki sposób podzielić się obowiązkami. Teraz każdy z nas robi to co najbardziej lubi. Efekty są bardzo zadowalające.

Ostatnio zrobiliśmy promocję i jak ktoś zapłaci za kurs w naszej szkole z góry to badanie wzroku ma za darmo. Dodatkowo są dwa zajęcia gratis, które można odbyć tuż przed egzaminem. Klienci nas za to docenili i mamy ich teraz jeszcze więcej.

Kategorie: Motoryzacja