Miałem liczną rodzinę, ponieważ od zawsze o takiej marzyłem. Żona dała mi trzech wspaniałych synów i dwie piękne córki. Byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Miałem świadomość, że mieszkanie było za małe dla nas wszystkich i musiałem wymyślić inne rozwiązanie.

Zamieszkanie z całą rodziną w dużym domu

domy ząbkowice śląskieMoja matka zaoferowała pomoc przy wychowaniu dzieci. Moja żona bardzo się ucieszyła, bo przy takiej gromadzie pomoc była bardzo mile widziana. Nie miałem w mieszkaniu miejsca dla kolejnego domownika, dlatego postanowiłem, że przeprowadzę się z całą rodziną do dużego domu. Od dawna to planowałem, ale jakoś nie zebrałem się do realizacji planu. Wiem, że znajdę coś odpowiedniego, ponieważ w okolicy na sprzedaż były liczne duże domy Ząbkowice Śląskie były znane z dobrej jakości domów i dlatego powstało ich tak wiele. Postanowiłem kupić taki dom. Żonie i mamie o niczym nie powiedziałem, dopóki nie kupiłem domu, bo sam go chciałem wybrać. Chciałem dom z dużym ogrodem, podwórkiem dla dzieciaków i kilkoma sypialniami. Każde dziecko miało mieć własny pokój a kuchnia musiała być połączona z dużą jadalnią. Chciałem, by wszyscy pomieścili się przy jednym stole. Pośrednik z biura nieruchomości, po wysłuchani moich wytycznych zaoferował mi dom, który w jego ocenie nadawał się idealnie. Miał rację. Właśnie takiego domu szukałem. Wszystko załatwiłem i nawet zorganizowałem od razu przeprowadzkę. Rodzinę o wszystkim poinformowałem podczas kolacji, na dzień przed przeprowadzką.

Wieść o przeprowadzce ucieszyła wszystkich. Żona zaraz po kolacji zabrała się za pakowanie. Ja zrobiłem to samo. Byłem podekscytowany tą przeprowadzką i miałem pewność, że wybrany przeze mnie dom spodoba się wszystkim. Był duży, komfortowy a tego każdy oczekiwał.