Zawsze chciałem otworzyć własną działalność gospodarczą. Nie miałem jednak odpowiedniej kwoty pieniędzy i pomysłu na branżę. Po rozmowie z małżonką zdecydowaliśmy się na kredyt. Również napisaliśmy specjalne wnioski o dofinansowanie naszej przyszłej działalności. Wszystko zaczęło się układać.

Prezścieradła Jersey i inne elementy wyposażenia wnętrz

prześcieradła jerseyNaszym kluczem do sukcesu miały być prześcieradła Jersey. Chcieliśmy zająć się ich produkcją. Naszym celem było sprzedawanie ich do domów, hoteli oraz do szpitali. Jednak rzeczywistość była trochę inna. Myślałem, że producent dzianin zapewnia gwarancję na naprawdę długą wytrzymałość. Postanowiliśmy także kupić duży samochód dostawczy. Niestety nie było nas na to stać. Wszystko musieliśmy wozić naszym małym rodzinnym autkiem. To było coś okropnego. Nie mieliśmy jednak żadnego wyboru. Z czasem na naszych półkach pojawiły się inne produkty. Żona chciała sprawdzić czy nowe kubki na szczoteczki do zębów oraz dywaniki łazienkowe będą się dobrze sprzedawały. Również otworzyła swoje stoisko na rynku. Nie byłem pewny co do tego. Jednak dzięki temu zrobiła nam naprawdę świetną reklamę. Zaczęła także sprzedawać firanki oraz obrusy. To był prawdziwy hit. Pomogły jej w tym umiejętności krawieckie. Dorabiała sobie szyjąc małe zlecenia. Byłem zachwycony.

Ja zająłem się otworzeniem strony internetowej. Chciałem uruchomić nowe możliwości. Nasi klienci mogliby zamawiać towar przez internet. To zwiększyłoby nasze możliwości. Miałem racje. Wkrótce podwoiliśmy nasze zyski i stać nas było na nowy samochód dostawczy. Również przestałem martwić się o kredyt.

Kategorie: Biznes