W naszej ofercie znajdują się m.in. regały sklepowe metalowe. Wszystkie elementy takich regałów zostały odpowiednio wykonane z zimnowalcowanych blach, a następnie polakierowane proszkowo. Nasze regały sklepowe zostały wyposażone w tylną ściankę. Może być ona, w zależności od wybranego przez klienta modelu, perforowana lub pełna. Dodatkową zaletą jest możliwość łatwej i szybkiej regulacji kąta nachylenia wiszących półek. Oferujemy 3 takie opcje.

Skompletuj wyposażenie sklepu z naszymi regałami!

wyposażenie sklepuRegały do sklepu mogą być przede wszystkim dwojakiego rodzaju: wolnostojące lub w zabudowie. Do ich montażu nie są wykorzystywane śruby oraz nakrętki. Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne, konkurencyjne i przystępne. Regały zostały profesjonalnie wykonane. Nasi pracownicy służą zawsze fachową pomocą w doborze właściwego rodzaju regału sklepowego. Są one niezbędnym elementem wyposażenia sklepów. Regały naszej produkcji zapewniają indywidualne, oryginalne, ciekawe, a jednocześnie przydatne i bardzo funkcjonalne, wygodne rozwiązania wyposażenia powierzchni magazynowych i sklepowych.

Takie regały mogą służyć m.in. do umieszczania na nich m.in.: tekstylii i obuwia, akcesoriów sportowych, alkoholi i napojów, produktów spożywczych, zabawek, artykułów papierniczych, kosmetyków, płyt CD i DVD. Paleta kolorów jest bardzo bogata. Firma Mago jest wiodącym producentem zarówno w kraju jak i za granicą. Posiada w Europie, w wielu krajach, szeroką sieć dystrybucyjną. Wyróżnia się przede wszystkim innowacyjnymi technologiami i nowoczesnymi projektami.