Moja firma zbankrutowała i odkupiła ją większa korporacja z Warszawy. Wtedy dostałem nowe obowiązki. Musiałem sprzedawać ekskluzywne nagrobki.

Nagrobki podwójne to jedne z wielu, jakie się reklamuje

nagrobekNa początku nie mogłem w to uwierzyć. To zadanie wydawało mi się zbyt trudne i dziwne. Jednak nie miałem innego wyboru. W przeciwnym razie groziło mi zwolnienie z pracy. Musiałem sobie jakoś poradzić. Województwo mazowieckie miało bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Po pewnym czasie przywykłem do swoich codziennych obowiązków. Moim podstawowym zadaniem było stworzenie dobrego kontaktu z klientem. Na szczęście ja nigdy nie miałem z tym żadnego problemu. W przeszłości nawet w ramach ćwiczeń reklamowałem nagrobki. Muszę przyznać, że dobrze mi to wychodziło. Swego czasu polecałem także nagrobki podwójne. Pewien pan, którego rodzinną miejscowością były Siedlce. Tam chciał założyć małą firmę. Oczywiście pamiętam, że podpisaliśmy wtedy bardzo korzystną umowę. To był mój dobry dzień. Moi klienci bardzo często zamawiali coś hurtowo. Indywidualni klienci zazwyczaj kupowali coś małego. Jednak taki tryb pracy bardzo szybko mi się znudził. Gwoździem do trumny okazały się nagrobki z granitu szwedzkiego. Okazało się, że zginął nam jeden transport i za to obwiniono mnie. Wtedy postanowiłem zmienić swoje stanowisko pracy. Moja znajoma poleciła mi swoją agencję reklamową. Na dodatek oferowano mi lepsze standardy. Postanowiłem zaryzykować i coś zmienić w swoim życiu. Po dokładnych rozmowach z rodziną zdobyłem trochę więcej pewności siebie. Dzięki temu byłem prawie pewny, że słusznie postąpiłem.

Nowa firma okazała się strzałem w dziesiątkę. Atmosfera była tam trochę luźniejsza i mogłem pozwolić sobie na większą swobodę działania. Na tym mi zależało.

Kategorie: Usługi