Ostatnio chcieliśmy się lepiej zaprezentować jako firma. Pomyśleliśmy, że przyda nam się z pewnością coś takiego jak gadżety reklamowe różnego rodzaju. Mogą one zareklamować w pewien sposób firmę i wpłynąć na jej wizerunek. Chcieliśmy być bardziej rozpoznawalni i postrzegani jako profesjonalista.

Balony reklamowe i inne nośniki reklamy

balony reklamoweNie jest to zawsze łatwe do osiągnięcia, ale czasami można tego dokonać dość szybko, jeżeli tylko ma się spójne działania. Do tego zaś jest potrzebna jest strategia działań. Poszukaliśmy więc firmy, która oferowałaby różnego rodzaju gadżety. Najbardziej zależało nam na tym, żeby foldery reklamowe były pięknie wykonane. Bez nich to mogliśmy sobie pomarzyć o jakichś efektach. Mamy dużo rzeczy do zaprezentowania klientom i to dla nas bardzo ważne, aby mieć naprawdę doskonale wykonane foldery reklamowe. Na szczęście udało się tego dokonać. Poza tym firma, którą wybraliśmy miała też w ofercie kalendarze firmowe. Zależało nam, aby je mieć, bo to zawsze można komuś rozdać w ramach gratisu albo powiesić nawet na ścianie w placówce. Zawsze wygląda to bardzo profesjonalnie. Przedsiębiorca, z którym współpracowaliśmy w tym zakresie miał także balony reklamowe, ale stwierdziliśmy, że to się nam raczej nie przyda. Chcieliśmy za to zakupić kubki reklamowe i udało się zaprojektować bardzo ładne. Byliśmy zadowoleni z projektu, a później także z wykonania. Myśleliśmy także o innego rodzaju gadżetach, aby je wykorzystać do różnych celów. Nie wiem czy odblaski reklamowe by się sprawdziły do czegokolwiek, ale z tego jednak zrezygnowaliśmy. W ofercie były też plakaty reklamowe, ale nie planowaliśmy żadnych wydarzeń na szerszą skalę, więc pomyśleliśmy, że najwyżej w przyszłości się tym zainteresujemy.

 

Na razie jesteśmy zadowoleni z tych gadżetów, które udało się nam już zakupić. W przyszłości będziemy pewnie rozwijać różne działania, to pomyśli się także o innych folderach czy plakatach. Trzeba takie działania reklamowe planować po prostu na bieżąco.

Kategorie: Reklama