Moje wesele miało być zorganizowane na ponad dwieście osób. Tak duża uroczystość wymagała wcześniejszych i dokładnych organizacji.

Sala weselna to jedna z głównych spraw dla dobrego wesela

sala weselnaMusiałem się postarać aby wszystko wyglądało schludnie i porządnie. Województwo pomorskie zawsze posiadało bardzo dużo pięknych miejsc. Mnie jednak przekonał do siebie Gdańsk. Goście mieli przyjechać w bardzo daleka dlatego stwierdziłem, że najlepszy będzie hotel. Wtedy sala weselna gdańsk oraz pokoje gościnne byłyby pod ręką. Miałem nadzieję, że to bezpieczne i sensowne rozwiązanie. Także musiałem zastanowić się nad innymi rzeczami. Na dole znajdowała się restauracja, która miała trochę małe posiłki. Jakość była nastawiona na wysoki poziom. Jednak wyszukane porcje i liść sałaty na talerzu na pewno nie zadowoliłyby głodnych mężczyzn. Stwierdziłem, że muszę poszukać czegoś innego. W internecie catering oferowało wiele miejsc. Ja każde odwiedziłem osobno i chciałem na początku spróbować każdego z osobna. Na szczęście pewna dobra restauracja przypadła mi do gustu i podpisałem w nią kontrakt. Szef kuchni obiecał mi pełen profesjonalizm i obsługę. Ich kuchnia znajdowała się praktycznie ulicę od sali. Wiedziałem, że wszystko zostanie wykonane na czas, a goście będą zadowoleni. Również uzgodniłem z cukiernią tort weselny. Musiał być cytrynowy, ponieważ to był mój ulubiony smak. Nie daleko znajdowała się jeszcze sala konferencyjna. Chciałem aby w dniu mojej uroczystości była zamknięta. Nie mogłem przewidzieć zachowania innych osób pod wpływem alkoholu oraz dobrej zabawy. Każde źle wypowiedziane słowo lub przypadkowe spojrzenie mogło stać się idealnym argumentem do bijatyki.

Musiałem zrobić wszystko aby zminimalizować takie sytuacje. Kolejnym krokiem w organizacji było wynajęcie tradycyjnej orkiestry oraz wodzireja na poprawiny.

Kategorie: Wesele