Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiejszym smartphonom daleko do starych poczciwych komórek którymi można było rozłupywać beton – przysłowiowo oczywiście i pod względem wytrzymałości. W naszym telefonach obecnie najczęściej psuje się ekran, ale spokojnie, to nie koniec świata!

Jak wymienić dotyk na nowy?

wymiana dotyku warszawaW internecie znajdziemy mnóstwo filmików w których testowane są nowe telefony. Testuje się je nie tylko pod względem użytkowania, lecz także bierze się na tapetę ich wytrzymałość. Na filmikach tych często zrzuca się je nawet z wysokości z których nasz telefon nigdy nie spadnie o ile nie pracujemy na budowie. Jednakże fakt, że ich ekrany nie roztrzaskują się w drobny mak wcale nie oznacza, że są pancerne. Wręcz przeciwnie. Raz, drugi i trzeci upadnie i ekran w końcu pęknie. Czasami wystarczy nawet, że telefon uderzy o krawężnik. Co wtedy robić? Przede wszystkim nie brać się samemu za naprawę, jeśli się na tym nie znamy, bo możemy więcej szkód narobić i telefon wówczas naprawdę będzie do wyrzucenia. Chociażby przez wzgląd na rozlanie się ekranu. Zawsze najlepiej poszukać miejsc w których odbywa się wymiana dotyku Warszawa posiada całe mnóstwo takich punktów do których możemy zanieść telefon, lub wysłać go pocztą. Serwisanci wymienią nasz dotyk na nowy, a także jeżeli poprosimy nakleją ochronny ekranik w taki sposób, że nie będzie on ani odstawał, ani zawierał pęcherzyków powietrza!

Wymiana ekranu na nowy jest stokroć tańszą inwestycją aniżeli zakup nowego telefonu. Zamiast zatem grzebać samodzielnie w smartphonie lepiej czym prędzej oddać go do serwisu i zapłacić znacznie mniej za naprawę. Poza tym pamiętajmy o noszeniu na wyświetlaczach ochronnych folii, które potrafią zapobiegać obecnie nawet takim tragediom, jak upadek telefonu na ostry krawężnik. 

Kategorie: Usługi