Można powiedzieć, że mam niezwykłego pecha i zaraz to udowodnię. Zawsze dbam o wszystkie swoje rzeczy. Przed wyjściem z domu, sprawdzam, czy wszystko jest czyste, czy nie zaczepiła mi się jakaś nitka, pyłek, czy sierść psa. Uważam, że jest to bardzo ważne żeby zachować schludność. Znajomi nazywali mnie czyściochem.

Wielkie plamy znikają z dobrym proszkiem

skuteczny niemiecki proszek PersilKtóregoś dnia miałam bardzo ważną konferencję, na której miałam wygłosić mowę. Idąc do samochodu, zauważyłam, że trochę błota na mnie chlapnęło. Szybko się cofnęłam i przebrałam spodnie. Później, jak już dojechałam, jakaś kobieta chyba z sokiem porzeczkowym potknęła się i wylała go na moją białą koszulę, garsonkę i kawałek spodni. Oczywiście musiałam odwołać wszystko. Pojechałam do domu i kupiłam po drodze skuteczny niemiecki proszek Persil, ponieważ bardzo zależało mi na tym komplecie. Nie chciałam go wyrzucać. I tak nie miałam nadziei, bo domyślałam się, że takie plamy ciężko schodzą. Jednak zaufałam Persilowi i błagałam w myślach, żeby się udało. Z niecierpliwością oczekiwałam końca prania. Gdy już zadzwonił dzwoneczek, podbiegłam i ujrzałam, że wszystko się pięknie zmyło. Nie było już śladu po plamach. Dzięki temu, mogłam przełożyć moje przemówienie na następny dzień. Nic nie straciłam, jednak chwila stresu była. Proszek ten jest jak widać idealny na plamy wszelkiego rodzaju. Poradził sobie nawet z naturalnym sokiem porzeczkowym. Zwykłym proszkiem na pewno by mi się nie udało.

Pozbyłam się okropnych plam dzięki niezwykłemu proszkowi. Jestem mu bardzo wdzięczna, ponieważ mimo początkowego pecha, udało się naprawić całą sytuację. Teraz już mogę w spokoju poruszać się ulicami wiedząc, że w razie czego, mój nowy proszek poradzi sobie z każdą plamą i nie będę musiała wyrzucać ubrań.