Podstawą związku jest rozumienie się nawzajem partnerów i poczucie bezpieczeństwa. Właśnie taki związek miałam z moim ukochanym narzeczonym. Najbardziej cieszyłam się, że za dwa miesiące będę mogła mu wyznać miłość przed ołtarzem i zostaniemy złączeni już na zawsze. Wszystkie ustalenia ślubne załatwialiśmy wspólnie.

Zakup obrączek na wyjątkowy dzień

obrączki wykonywane we wrocławiuŚlub to wielki dzień, więc nie można o niczym zapomnieć. Zamówiliśmy obrączki wykonywane we wrocławiu przez stronę internetową. To był priorytet, ponieważ obrączka musi zdobić palec każdego mężczyzny w stałym związku. Bardzo chciałam, aby obrączki były odpowiednio dopasowane i z jakimś grawerem w środku. Postanowiłam, że grawer, to tradycyjnie, będą nasze inicjały, a dodatkowo rok, w którym się poznaliśmy. Nie mogłam znaleźć niczego u miejscowych jubilerów, więc zaczęłam szukać przez internet. Natknęłam się na ciekawy sklep, w którym można było personalizować swoje zamówienia. Postanowiłam więc stworzyć swoje zamówienie, idealne, jakie zawsze chciałam. Obrączki musiały być idealne, tak więc siedziałam nad projektem bardzo długo, dopracowując czcionkę. Podałam wymiary i wszystko inne co było potrzebne, szerokość obrączki, grubość itp. Byłam ciekawa, kiedy zamówienie zostanie zrealizowane i postanowiliśmy z narzeczonym jechać odebrać je osobiście, żeby móc w razie czego zwrócić uwagę na jakieś defekty, gdyby coś było nie tak. Poza tym, bałam się, że coś może w transporcie się uszkodzić.

Tak więc następny weekend spędziliśmy we Wrocławiu, jadąc po nasze obrączki ślubne. Znaleźliśmy miejsce, gdzie można było odebrać zamówienie. Otworzyła nam bardzo miła pani i podała elegancko zapakowane obrączki w pudełeczkach. Sprawdziliśmy, przymierzyliśmy i na szczęście wszystko się zgadzało. Były wykonane perfekcyjnie.