Muszę otwarcie przyznać, że jestem społecznikiem. Lubię działać i robić coś dla ludzi, by żyło im się lepiej i bardziej komfortowo. Działam głównie lokalnie, ciągle starając się polepszyć swoją małą ojczyznę. Dlatego też postanowiłem kandydować w najbliższych wyborach na radnego w swojej gminie. Aby przekonać nieco swoich wyborców do zagłosowania, postanowiłem rozdawać im przypinki ze swoim hasłem wyborczym.

Zakup przypinek ze swoim nadrukiem

przypinki z własnym nadrukiemDecyzję o kandydowaniu na radnego w swojej gminie podjąłem w gronie rodziny i przyjaciół. Miałem od nich wielkie wsparcie. Uważali oni bowiem, że jak mało kto nadaję się na to stanowisko. Nie ukrywam, że bardzo mi to schlebiało. Dlatego też nie wahając się dłużej, zgłosiłem swoją kandydaturę, rzecz jasna dopełniając przy tym wszystkich wymogów formalnych. Musiałem jednak mieć plan na swoją małą kampanię wyborczą. Stwierdziłem, że będę jeździł po miejscowościach w swojej gminie, spotykając się z ich mieszkańcami. Wpadłem także na pomysł, że zorganizuję przypinki z własnym nadrukiem, które rozdawałbym mieszkańcom, by ci lepiej mnie zapamiętali. Do swojego planu podchodziłem bardzo spontanicznie, dlatego też działałem szybko. Usiadłem przy komputerze, znalazłem firmę produkującą takowe przypinki, a później złożyłem zamówienie. Nie mogłem się doczekać jego realizacji, ponieważ chciałem rozpocząć swoją małą kampanię wyborczą jak najszybciej.

Muszę przyznać, że reakcje mieszkańców na wręczane im przypinki są bardzo przyjazne. Jestem bardzo zadowolony, że wpadłem na taki pomysł. Jestem również bardzo wdzięczny swoim bliskim, którzy wspierają mnie na każdym kroku. Bez nich z pewnością nie dałbym rady. Odliczam również dni do wyborów, nie mogąc doczekać się ich wyników. Mam nadzieję, że zasiądę w radzie swojej gminy!

Kategorie: Reklama