Każdy z nas wielokrotnie zdenerwował się w centrum handlowym na parkingu, czy też w jakimś innym miejscu, na kierowców, którzy parkują w sposób bardzo nieprzemyślany.

Gdzie zaparkować samochód?

Parking BaliceZdarza się bardzo często, że kierowcy nie zwracają uwagi na to jak zaparkują, zostawiają w pośpiechu swoje auta i biegną np. do pracy. Natomiast osoba, która w tym momencie wraca do swojego samochodu jest w trudnej sytuacji bo została zablokowana… Najpierw złość, później próba wyjazdu ostrożnie, żeby nie przytrzeć samochodu. Następnie rezygnacja… Nic nie da się zrobić. Najgorsza sytuacja jest w momencie, kiedy my także się spieszymy, mamy pilną sprawę do załatwienia, a nie możemy ruszyć się z miejsca. Ludzie reagują różnie. Są tacy, którzy od razu zadzwonią na policje, ale znajdują się również takie osoby, które próbują innego rozwiązania. Na przykład ostatnio na Parking Kraków Balice, kierowca, który znalazł się w takiej sytuacji podszedł do pracownika ochrony i poprosił o nadanie przez megafon komunikatu o źle zaparkowanym samochodzie, który blokuje wyjazd. Parking balice ma bardzo dobrą ochronę i wielokrotnie starano się pomóc rozwiązać sytuacje. Niestety po długim czasie nikt się nie pojawił. Prawdopodobnie osoba ta opuściła lotnisko balice. Balice parking ma kamery i ustalono, że osoba ta wyszła od razu po zaparkowaniu poza obręb lotniska. W takiej sytuacji konieczna była interwencja policji. Czasami z pośpiechu robimy rzeczy, które są ogromną przeszkodą dla innych osób. Po to są linie parkowania, żeby parkować równo i tak żeby każdy samochód zmieścił się między dwoma liniami. Niestety nie każdy to rozumie i sprawia problemy innym ludziom. Poza tym są tacy kierowcy, którzy parkują nawet na chodnikach.

Osoby te są bardzo lekko myślne. Zazwyczaj pieszy i tak jakoś się przeciśnie, ale w sytuacji gdy idzie matka z wózkiem to jest już większy problem ponieważ musi wejść na ulice.

Kategorie: Usługi