Pracuję w takim małym sklepiku w galerii. Jako studentka, dorabiam sobie trochę, w godzinach wolnych od zajęć. Mój sklepik ma w swojej ofercie różne świece zapachowe, kadzidełka i różne podobne.

Świece Kringle Candle w moim sklepiku

popularne świece Kringle CandleNasze świeczki są bardzo często kupowane. Ludzie lubią się oświetlać światłem naturalnym, a nie takim sztucznym jak żarówki. To takie romantyczne, siedzieć przy świecach. Mamy ich sporo, w różnych rodzajach i kształtach. Najbardziej popularne świece Kringle Candle są chyba ostatnio. Bardzo wiele osób wybiera właśnie te świece, ze względu na jakość wykonania i piękne zapachy, jakie mają w swojej ofercie. Ja również muszę przyznać, że ujęły mnie. Musiałam kupić sobie kilka do domu. Tak, siedzę cały czas ze świeczkami w pracy, i jeszcze po pracy muszę sobie je w domu zapalać. No ale przyznam, polubiłam je. Czasami nawet nie zapalam zwykłej lampki, tylko porozkładam świece po całym domu, i czytam. Jak się zapali wystarczająca ilość świec, to to światło wystarczy do czytania. I dodatkowo jest fajny klimacik. Uwielbiam tak zrobić sobie herbatę, czy gorące kakao, rozsiąść się w wygodnym, mięciutkim fotelu, przykryć kocem, i patrzeć na te małe ogniki. To tak pięknie wygląda, mogłabym tak siedzieć cały czas. Niesamowity relaks mogą dać, takie niby zwykłe, jakby się wydawało świeczki. Niektóre z nich jeszcze tak pięknie pachną, że jak czytam, to czuję się jakbym była w zupełnie innym świecie. Przenoszę się dzięki temu do krainy wyobraźni, i bardzo dobrze mi z tym.

Kiedyś nie rozumiałam fenomenu świeczek. Teraz, jak pracuję w sklepie z nimi doceniam ich magię. Uwielbiam świeczki, i wieczory z nimi przy książce należą do najlepszych jakie miałam. Żadna impreza w klubie, czy zabawa nie może się z takim wieczorkiem równać.

 

Kategorie: Zakupy