W starannie przemyślanych projektach aranżacyjnych bardzo ważne są nie tylko meble, ale też wszystkie dodatki. Na szczęście kupujący nie mogą narzekać na brak oryginalnych produktów. Można wybierać spośród wielu oryginalnych produktów, które inspirują do zmian.

Atrakcyjne lampy w stylu Art Deco

kinkiet art decoOprócz podstawowego wyposażenia, w każdym domu niemałe znaczenie mają też artykuły dodatkowe – np. oświetlenie. Poszczególne punkty oświetleniowe można usytuować w taki sposób, aby podkreślały atuty aranżacji. W ofertach producentów polecane są rozmaite lampy ścienne i sufitowe, które można dopasować do stylu wnętrza oraz do metrażu. Śmiało można powiedzieć, że dużo interesujących produktów znajdą zwolennicy klasyki, jak też miłośnicy wyrazistego designu. Jednym z niebanalnych wariantów może być kinkiet Art Deco, który pięknie będzie się prezentował np. w przedpokoju lub w klimatycznej sypialni. W takich projektach charakterystyczne jest zestawienie szkła z elementami w kolorze miedzi lub złota, co od razu przyciąga uwagę. Lampy w stylu Art Deco są zawsze perfekcyjnie wykończone, nierzadko z efektownymi i bardzo gustownymi wykończeniami. Takie gustowne kinkiety doskonale nadają się również do łazienki, np. umieszczone po obu stronach lustra. Praktyczne kinkiety znakomicie sprawdzają się także na długim korytarzu, a nawet w garderobie. Takie efektowne oświetlenie nierzadko odmienia charakter całego projektu aranżacyjnego. 

W ofertach producentów można znaleźć wiele nieszablonowych wzorów aranżacyjnych, które stwarzają okazję do projektowania nietuzinkowych wnętrz. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, ponieważ producenci wychodzą naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom wymagających klientów. Wystarczy tylko dokładnie określić własne preferencje.