Dziewięć miesięcy czekamy na ten jeden dzień, tę chwile, kiedy na świecie witamy nowego człowieka, nasze maleństwo i oczko w głowie. Dzisiaj odchodzi się już od tradycyjnego urządzania pokoju dla dziecka- niebieski dla chłopca różowy dla dziewczynki.

Jak wybrać dobre szafy?

szafyOdchodzimy od tych schematów na rzecz kolorów bardziej pastelowych, neutralnych. Jakie powinny być szafy, które znajdą się w pokoju naszej pociechy? Przede wszystkim powinniśmy postawić na funkcjonalność. Meble na wymiar, czy kupione w sklepie nie powinny być wyższe niż my sami, bądź minimalnie wyższe. Niemowlę nie powinno żyć w kurzu, dlatego powinniśmy bardzo mocno skupić się na porządku. Dzięki temu, że szafy Szczecin będą czyste będziemy mogli być spokojniejsi o bezpieczeństwo naszych dzieci. Ponadto nie szamą szafą dla dziecka człowiek żyje, więc meble kuchenne odgrywają tutaj także znaczącą rolę. Powodem tego jest fakt, że często, gdy dziecko ma kolki chodzimy z nim po mieszkaniu i kuchnia również powinna być czysta. Tutaj powinniśmy zastanowić się także nad ich wyglądem, ponieważ na meblach które zrobione są w stylu nowoczesnym z tworzyw zostają ślady palców. W momencie, kiedy nasza pociecha zaczyna chodzić tworzy się problem, ponieważ tych rączek robi się coraz więcej, więc automatycznie przybywa sprzątania. Pewna młoda matka w Szczecinie zainwestowała także w nowoczesne meble biurowe zaraz po urodzeniu swojego syna.

Powód był prosty. Prowadziła własną działalność, więc zależało jej na szybkim powrocie do pracy. Dzięki funkcjonalnym meblom mogła ona bez problemu połączyć pracę z opieką nad maleństwem. Warto jest zainwestować i przemyśleć co najbardziej nam się przyda, gdy dziecko przychodzi na świat.