W dzisiejszych czasach pokonywanie granic państw jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Umożliwiają to połączenia kolejowe, lotnicze, autobusowe, ale także te realizowane przez prywatnych przewoźników. Które z nich najlepiej wybrać?

Bus z Płocka do Niemiec

busy do niemiec płockOdległość dzieląca Polskę od Niemiec nie jest duża, ale z Mazowsza jest tam najbliżej, gdyż jest to region położony centralnie. Ma to wpływ też na cenę przejazdu, gdyż pokonywana liczba kilometrów jest relatywnie dużo mniejsza niż z innych regionów Polski. Oczywiście możemy postawić na standardowego przewoźnika i płacić około 300 złotych za przejazd w jedną stronę, ale można też postawić na przejazd busem, który jest niemal o połowę tańszy. Jeżeli chodzi o warunki panujące w takim środku transportu to nie ma się absolutnie do czego przyczepić, albowiem samochody są nowe, sprawne, komfortowe i przede wszystkim czyste. Niektóre z nich mają w fotelach wmontowane wyświetlacze, które łatwo można połączyć z dowolnym urządzeniem mobilnym. Dzięki temu możemy obejrzeć film, a nawet zagrać w ulubioną grę. Fotele doświetlane są punktowymi lampami, co sprawia, że czytanie, wieczorową i nocną porą, będzie dużo łatwiejsze. Jeżeli interesują nas busy do Niemiec Płock jest miastem, w którym mają zlokalizowaną jedną z baz wypadowych. Odjeżdżają one z okolic dworca autobusowego, toteż na pewno nikt nie będzie miał problemów z odnalezieniem ich miejsca postoju. By obniżyć koszt przejazdu można zdecydować się na zakup biletu w abonamencie. 

Podróż z Płocka do granicy niemieckiej trwa około 5-6 godzin. To niedługo, zwłaszcza jeśli podróżuje się komfortowym i bezpiecznym samochodem, który jest wyposażony w wiele nowoczesnych systemów zapobiegającym utracie panowania nad pojazdem, nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Kategorie: Transport