Za chwilę rusza kolejny semestr w polskich szkołach i uczelniach. W szkołach, które prowadzą rekrutację zimową trwa bardzo gorący sezon rekrutacyjny.

Trener osobisty coraz bardziej popularnym zawodem wśród młodych ludzi

trener osobistySzkoły policealne ogłosiły jednak pierwsze wyniki i jak się okazuję, jednym z najczęściej wybieranych kierunków przez słuchaczy jest ,,Trener personalny”. Kierunek ten w szkołach policealnych dla dorosłych stał się dosyć popularny ju kilka lat temu i z roku na rok cieszył się rosnącym zainteresowaniem. Nie inaczej było w tym roku – osób które zapisały się na ten kierunek jest w każdej szkole naprawdę sporo. , To często wybierany kierunek przez naszych słuchaczy. Osoby uczące się u nas widzą jakie są tendencje rynku oraz który zawód wybrać aby mieć jak największą szansę na zatrudnienie. Trenerzy osobiści są stale poszukiwani przez siłownie i kluby sportowe. Ponadto sporo z nich udziela indywidualnych porad w domach klientów. Trener osobisty w Warszawie to także zawód w którym można sporo zarobić, Niektórzy na siłowniach inkasują za godzinny trening nawet sto pięćdziesiąt złotych za godzinę treningu, więc nietrudno policzyć, iż jest to stawka na widok której mogą zaświecić się oczy.” – przyznaje dyrektor jednej ze szkół policealnych dla dorosłych z Warszawy.

Potwierdza to również dyrektor innej szkoły dla dorosłych: ,,To pierwszy rok kiedy zdecydowaliśmy się na uruchomienie tego kierunku i zainteresowanie jest tak duże, że zdecydowaliśmy o utworzeniu aż dwóch grup.”

Kategorie: Usługi