Mój wysiłek fizyczny nigdy nie był duży. Moje ciało bardzo źle wyglądało i źle się ze sobą czułem. Postanowiłem udać się na siłownię. Znajomy opowiedział mi, że można wykupić sobie pewne usługi.

Trener personalny udziela cennych wskazówek

trener personalny kraków Wtedy wykwalifikowana osoba układa cały program według indywidualnych potrzeb. Mój trener osobisty od razu zapytał się o cel. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że zależy mi na wyglądzie. Po wspólnej rozmowie przygotował dla mnie dietę i stosowną ilość ćwiczeń. Na początku nie wiedziałem jak mam się za to zabrać. Jednak mój trener personalny kraków zawsze udzielał mi cennych wskazówek. On znał się na tym co robił. Jednak trening personalny był bardzo trudny. Nie wiedziałem, że wszystko to wymaga aż tak dużego wysiłku fizycznego. Ja nigdy nie byłem jakoś szczególnie nastawiony na szybkie efekty. Pewnego dnia zadzwonił do mnie trener. Nie wiedziałem o co chodzi. Okazało się, że pomylił diety i ja przez cały czas odżywiałem się nie zdrowo. Oczywiście nie miałem o to żadnych pretensji. Zawsze mogło pójść coś nie tak. Również ja mogłem się pomylić. Jednak tym razem stworzono dla mnie lepszy program i czekała na mnie zniżka. Siłowni zawsze zależało na pozytywnej reklamie wśród klientów. Moje przygotowanie motoryczne było na bardzo wysokim poziomie i wiedziałem, że wkrótce osiągnę sukces. Najlepsze efekty mam teraz. Trzy lata ciągłych ćwiczeń i wyrzeczeń. Moje ciało wygląda zupełnie inaczej. Nie wstydzę się już chodzenia po plaży.

Stałem się pewniejszy siebie i zawsze mam dobry humor. Postanowiłem, że teraz to ja mogę udzielać rad innym. Zapisałem się nawet na specjalny kurs. Mam wielkie szansę na rozwój i karierę.