Zbliżał się termin mojego ślubu, a mi wciąż nie udało się osiągnąć wymarzonej wagi mimo diety i aktywniejszego trybu życia. Musiałam zatem szybko stracić wagę. Koleżanka poleciła mi, abym zatrudniła trenera personalnego.

Jak zgubić wagę z trenerem personalnym?

trener personalny warszawaZ nim o wiele łatwiej będzie mi ćwiczyć, a do tego dostosuje dla mnie dietę oraz treningi personalne tak, aby udało mi się osiągnąć na czas swój cel. W Warszawie usługi trenera personalnego i tak wychodziły taniej niż wykonanie kilku zabiegów rozbijania tkanki tłuszczowej więc w sumie zgodziłam się. Trener osobisty polecony mi przez moją przyjaciółkę był osobą młodą i kontaktową w związku z tym szybko załapaliśmy wspólny język. Bardzo dobrze nam się współpracowało mimo tego, że trener personalny Warszawa, był strasznie wymagający i ani trochę mi nie odpuszczał. Gdy próbowałam się wymigać od treningu, on natychmiast przypominał mi ile ważę i wysyłał zdjęcie z dnia naszego spotkania z podpisem czy chce zmarnować uzyskane do tej pory efekty. Była to dla mnie wystarczająca zachęta do tego aby się zwlec na trening indywidualny pomimo totalnego wyczerpania, złego humoru i wielkiego zniechęcenia. Niestety mój trener osobisty nie wziął chyba pod uwagę mojej kondycji fizycznej i tego jak bardzo jestem przemęczona. Gdy jednego dnia będąc na skraju wyczerpania on dalej mnie motywował i wymagał ode mnie więcej poślizgnęłam się i złamałam nogę na dwa tygodnie przed ślubem. Chyba nic gorszego spotkać mnie nie mogło.

Co z tego, że miałam w końcu wymarzoną sylwetkę jak musiałam iść do ołtarza z nogą w gipsie? Na szczęście długa suknia wszystko zakryła i udało mi się jakoś zaprezentować.

Kategorie: Usługi