Znajoma namówiła mnie, bym wzięła udział w konkursie, który organizowany był w firmie. Nie interesowałam się konkursami, bo uważałam, że i tak nic nie wygram. Tym razem było jednak inaczej. Osoba, która wykona najlepszy projekt dla klienta wygra bardzo atrakcyjną nagrodę.

Apartament wynajęty w luksusowym hotelu

hotel nad jeziorem białymNagroda mnie zdecydowanie zachęciła do wzięcia udziału w tym konkursie. Do wygrania był pobyt w luksusowym hotelu i prezes zaoferował najlepszy apartament dla osoby, która wygra. Sprawdziłam sobie wcześniej tę nagrodę i okazało się, że po uwagę był brany hotel nad Jeziorem Białym, który był mi dość znany. Co prawda nigdy w nim nie byłam, ale wiele słyszałam na jego temat. Prezes często spędzał tam wakacje ze swoją rodziną. Apartamenty w tym hotelu były urządzone na najwyższym poziomie. Uznałam, że weekend w takim apartamencie to świetny pomysł i zapisałam się na konkurs. Projekty wykonywałam w sumie najlepiej co gwarantowało mi wygraną i tak właśnie się stało. W piątek po pracy pojechałam do hotelu. Apartament miałam zarezerwowany do niedzieli. W hotelu miałam darmowy dostęp do wszystkich luksusów, z których rzecz jasna zamierzałam korzystać do woli. Apartament miałam z pięknym widokiem a obsługa hotelowa była bardzo profesjonalna. Każdego dnia miałam mnóstwo zajęć. Byłam na saunie, na basenie. Nawet załapałam się na imprezę, na której poznałam wiele ciekawych osób. Pobyt w tym hotelu było najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła w ostatnim czasie.

W pracy o wszystkim opowiedziałam swoim koleżankom, które były zachwycone. Obiecałam sobie, że jeszcze kiedyś pojadę do tego hotelu. Nawet od razu zaczęłam sobie odkładać pieniądze na ten cel. W takim miejscu nigdy wcześniej nie byłam i dlatego zamierzałam to powtórzyć.