Wesele to zwyczajna impreza, które jako główne zadanie ma mieć świętowanie zawarcia związku małżeńskiego, czyli połączenia jakby dwóch rodzin.

Fotobudka sprawia, że wesele nie ma już tradycyjnego charakteru

fotobudkaJest to jedna z najważniejszych imprez w rodzinie, ponieważ łączą się tam właśnie dwie rodziny, czyli jest dwa razy tyle ludzi. Z reguły ludzie mają duże rodziny, więc impreza na 150 osób nie powinna nikogo dziwić. Wiadomo, że jest to dużo więc i dużo kosztuje, jednak co tu się dziwić? Ogólnie wesele coraz mniej wygląda jak tradycja, a coraz bardziej widzimy w tym sytuację postaw się a zastaw się. Ludzie wymyślają wiele różnych głupot, tylko, żeby wyróżnić się tym, jakie wesele zostało właśnie zrobione. Moim zdaniem ludzi naprawdę nie interesuje, czy jest fotobudka czy nie ma ( w końcu ostatnimi czasu fotobudka na wesele ważniejsza od jedzenia) czy będzie pokaz sztucznych ogni, czy jakieś inne głupoty. Ludzie przychodząc na wesela zawsze chcą się wybawić w dobrej atmosferze, najeść napić i spędzić dobrze czas. Jeżeli tego nie będzie to możemy usłyszeć za kilka lat, że u tych to się jednak lepiej bawili. Naprawdę, nie ma sensu popisywać się pierdółkami na weselu tylko jako główny czynnik, na którym powinno nam zależeć to właśnie te trzy rzeczy, które wcześniej przedstawiłem. Warto też zadbać, żeby rodziny były pomieszane, ale nie w ostentacyjny sposób, a można byłoby to ustawić w sposób bardziej naturalny.

Czyli po jednej stronie jedna rodzina, po drugiej druga, żeby była jednak pewna integracja ale i nie było osoby odciętej od swojej rodziny. Nie jest to łatwe, ale da się.

Kategorie: Wesele