Od lat każdą sobotę i niedzielę spędzam poza domem. Weekendy  dla mnie nie istnieją. Wtedy zawsze jestem w pracy. Zawsze muszę być w formie. Nie mogę pozwolić sobie na chorobę czy utratę głosu. To bowiem narzędzie mojej pracy. Od lat jeżdżę po całym kraju i nie tylko, zapewniając oprawę muzyczną uroczystości, głównie weselnych. Cenię sobie kontakt z ludźmi. Każda uroczystość wnosi do mego życia coś nowego.

Polecane zespoły na wesele – gdzie szukać?

polecany zespół na wesele w kujawsko-pomorskimJestem typem perfekcjonisty. Do każdego występu przygotowuję się niezwykle sumiennie.  Moim zdaniem każda para młoda zasługuje na to, że oprawa muzyczna wesela była na wysokim poziomie. Taka okazja zobowiązuje do godnego zaprezentowania swoich możliwości wokalnych i nie tylko. Jestem wokalistą w kilkuosobowym zespole pasjonatów. Każdy z nas czymś się wyróżnia. Jeden świetnie opanował instrumenty klawiszowe, drugi grę na saksofonie. Ludzie wielokrotnie pytają mnie o polecany zespół na wesele w kujawsko-pomorskim. Wtedy ze śmiechem wskazuję na siebie. Przez lata inwestowania w sprzęt muzyczny, instrumenty i własne umiejętności mogę śmiało powiedzieć, że zapracowałem na miano człowieka solidnego i oferującego usługi na wysokim poziomie. Na każdym weselu daję z siebie wszystko, całe maksimum swoich możliwości. Regularnie z kolegami z zespołu opracowujemy nowy repertuar. Wszystko po to, aby być na bieżąco z radiowymi przebojami. Goście zawsze oczekują znanych hitów, często nawet po kilka razy. Dlatego musimy być przygotowania na każdą ewentualność.

Moja praca jest moją pasją. I w tym tkwi klucz do sukcesu. Zdobywanie nowych doświadczeń, dzielenie się radością i wreszcie – uśmiech na twarzy i dobra zabawa gości – to dla mnie najlepsza nagroda i ogromna dawka motywacji. Zresztą, kto przeżył, ten wie.

Kategorie: Wesele