Czasem wydaje się, że bez wydawania pieniędzy nie można czegoś zrealizować. Wizytówki mogą być tego przykładem. Jak się okazuje dużo rzeczy możesz zrobić samemu. Nie chodzi tylko o druk. Internet współcześnie pozwala na to, żebyś samemu mógł przygotować dla siebie dobre, sprawdzone wizytówki. Oszczędzisz dzięki temu wydatków, które mogę być wbrew pozorom dość wysokie.

Kreator w którym samemu stworzysz wizytówki

kreator wizytówekJeżeli nie masz pieniędzy, bądź chcesz zaoszczędzić swoje wizytówki możesz przygotować samemu. Papier i tusz do drukarki jest o wiele tańszy, niż ten, który będzie wykorzystywane w firmach zajmujących się poligrafią. Dodatkowo Twoja drukarka będzie o wiele mniejsza, dlatego oszczędzisz na energii elektrycznej. Potrzebujesz tylko czasu, Internetu, tuszu i papieru. Skąd wziąć projekt? W Internecie jest coś takiego jak kreator wizytówek. Sprawa bardzo prosta – wystarczy wybrać wzór (który możesz z łatwością samemu stworzyć, także Twoje wizytówki będą unikatowe), a następnie wstawić tam swoje dane. Projekt wizytówki to cena od 50zł w górę, sięgając nawet 500zł. Oszczędność jest widoczna gołym okiem. A ten etap może trwać tylko kilka minut. Następnie kreator wizytówek przerabia Twój obraz tak, że otrzymujesz go w formacie PDF. Możesz wybrać, tak, aby kreator umieścił Twoją wizytówkę na kartce A4 tyle razy, ile się zmieści. Teraz wystarczy tylko wsadzić do drukarki papier, wlać tusz, włączyć drukowanie i zająć się swoimi sprawami.

Rzecz banalnie prosta, więc jeśli masz chęci do samodzielnego przygotowania wizytówek, to śmiało możesz się tego podjąć. To nie oznacza, że nie warto korzystać z usług grafików komputerowych, lecz czasami jest to zbędne. Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na inne, większe projekty, np. billboardy lub inne reklamy typu outdoor.

Kategorie: Reklama