Projektowanie odzieży to coś, czym chce się we współczesnym świecie zajmować wiele osób. Wszystkich interesują wielkie pokazy mody w Paryżu i Mediolanie, chcą żeby ich kreacje nosiły znane gwiazdy muzyki i filmu, a za jedną sukienkę będą mogli brać tysiące.

Włoskie ubrania nie pasują do wszystkiego

 

Włoskie ubraniaJa mam bardziej racjonalne podejście do projektowania. Nie zakładam od razu, że osiągnę spektakularny, międzynarodowy sukces w branży odzieżowej. Konkurentów mam wielu, trzeba się czymś wyróżniać. Większość projektantów stawia na nowoczesne wzornictwo i designerskie kreacje. Jednak taka odzież damska markowa nie każdemu się podoba. Nie każdy dobrze wygląda w takich rzeczach. Podobnie jak włoskie ubrania nie pasują one do wszystkiego. Ja zdecydowałam się na coś bardziej klasycznego, eleganckiego, żeby nie powiedzieć staromodnego. Mnie interesowała od zawsze moda włoska. Uwielbiałam zwiewne włoskie sukienki, buty na wysokich obcasach, modelki które pozują na tle zabytkowego miasta, a wiatr rozwiewa im włosy. Wyglądało to wszystko przepięknie. Do tego jeszcze eleganckie włoskie torebki skórzane i gotowe. Piękny wygląd jak się patrzy. Takie stylizacje mi się najbardziej podobały, sama się ubierałam w tym stylu, więc moje projekty nie były oderwane od rzeczywistości, jak niektóre, które widuję w internecie, czy na pokazach mody. Założyłam w końcu własny moda włoska sklep internetowy i tam sprzedawałam swoje produkty. Na początku nie szło mi najlepiej, ale wierzyłam, że będzie dobrze. Zaryzykowałam i wydawał sporo pieniędzy na reklamę, ale na szczęście się do opłaciło. Do mojego sklepu internetowego zaczęło przychodzić coraz więcej osób, a ja zaczęłam sprzedawać coraz więcej produktów.

Teraz moje włoskie sukienki często widuję na ulicach mojego miasta, z daleka potrafię rozpoznać swoje projekty, w końcu długo nad nimi pracowałam. Mam nadzieje, ze moje włoskie torebki skórzane, również odniosą sukces.

Kategorie: Biznes