Co znaczy wybrać dobrego konferansjera? Czy to oznacza, że konferansjerzy dzielą się na dobrych i na złych? No może zabrzmiało to zbyt dosłownie, ale trochę tak jest. Wszyscy w swoich dziedzinach dzielą się na dobrych i na złych. Można dobrze robić to, co robimy, albo gorzej. Takie podstawowe mechanizmy dzielą nas na ludzi, którzy wykonują swój zawód z pasją, albo takich, który tej pasji w ogóle nie mają. Tacy ludzie mogą być dla nas zagrożeniem, a szczególnie, kiedy myślimy, aby skorzystać z ich usług. Przede wszystkim warto wiedzieć, że tylko ludzie z pasją nie wpakują nas w kłopoty.

Konferansjer z pasją

dobry konferansjer z PoznaniaCo znaczy, że ktoś może wpakować nas w kłopoty? Oczywiście określenie odnosi się tylko dą wąskiej grupy zadań, jak na przykład prowadzenie imprez. Tu sprawa jest bardzo prosta, bo załóżmy, że poszukujemy dobrego konferansjera. Jeżeli wybierzemy człowieka z pasją, to w sposób udany i zadowalający poprowadzi on naszą imprezę. Nie będziemy żałować współpracy z nim i będziemy my, jak i uczestniczy imprezy z pewnością bardzo zadowoleni. To jest pierwszy scenariusz. Drugi jest taki, że dobry konferansjer z Poznania niestety nie trafi akurat na naszą imprezę, a my dostaniemy, a raczej wybierzemy nieświadomie człowieka bez paski, który zanudzi wszystkich gości i uczestników i sprawi, że nasza impreza zostanie zapamiętana na bardzo długo, ale jako kompletna klapa.

Sami widzimy, że wybór jest prosty i należy do nas, ale czasami możemy nieświadomie dokonać go w sposób zły. Wiadomo, że nikt nie chce celowo popsuć sobie imprezy, ale wystrzegajmy się osób, za którymi chodzi zła opinia i którzy potencjalnie mogliby przyczynić się do naszej imprezowej porażki, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Impreza ma być przyjemnością i zabawą dla wszystkich.

Kategorie: Wesele