Muszę przyznać, że zawsze byłam taką przeciętną dziewczyna. Jakoś specjalnie nie wyróżniałam się jeśli chodzi o urodę. Co prawda na pewno nie mogę powiedzieć o sobie, że byłam brzydka. Ale też jakoś wyjątkowo ładnie się nigdy też nie czułam.

Idealnie powiększone usta

powiększanie ust KatowiceZawsze jakaś z moich koleżanek była duża ładniejsza i to ona najczęściej była adorowana. A ja musiałam wysłuchiwać potem jej rozterek sercowych. W sumie wiele u mnie zmieniło się na studiach. Zaczęłam być bardziej pewna siebie i wiedziałam już, że swoje ewentualne braki w wyglądzie jestem w stanie zrekompensować swoją przebojowością. Jednak cały czas mimo to dążyłam do tego żeby wyglądać lepiej. No jestem typową kobietą i chciałabym być po prostu piękna. Kiedyś jedna z moich koleżanek powiedziała mi, że ja wyglądałabym zupełnie inaczej gdybym miała tylko większe usta. Stwierdziłam, że przecież w dzisiejszych czasach to nie jest żaden problem. Dowiedziałam się gdzie jest dobrze iść żeby zrobić powiększanie ust Katowice. Umówiłam się tam na wizytę. Pan doktor po rozmowie ze mną i ustaleniu jaki efekt by chciała osiągnąć przystąpił do zabiegu. A ja nie chciałam mieć jakiś takich bardzo nienaturalnie dużych usta a tylko widocznie większe. Zabieg nie trwał długo. Najlepsze było w tym to, że od razu mogłam zobaczyć efekt. Byłam pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam się w lustrze. Moje usta wyglądały zjawiskowo. I ogólnie cała twarz dzięki nim się zmieniła.

Od tego momentu czułam się piękna. A zawsze mi tego brakowało. teraz wiem, że na pewno będę co jakiś czas przychodzić na wizytę żeby powiększyć usta. Tak mi się spodobał ten efekt, że nie zamierzam się z nim rozstawać. Teraz czuję się dobrze sama z sobą. I myślę, że inni też to zauważyli i prawią mi wiele komplementów.