Od dłuższego czasu doskwiera mi ból pleców. Bywają takie dni, kiedy bardzo trudno mi podnieść się z łóżka. Zapisałam się do lekarza. Na specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne w sanatorium muszę jeszcze trochę poczekać. Regularnie przyjmuję leki. Zdecydowałam się na wizytę u wykwalifikowanego masażysty z Krakowa.

Masaż leczniczy w krakowskim salonie uśmierza ból

masaże lecznicze w KrakowieOd dłuższego już czasu cierpię na uporczywe bóle pleców. Jest to związane z wrodzoną wada kręgosłupa. Niegdyś uczęszczałam na gimnastykę korekcyjną i zabiegi. Obecnie czekam na pobyt w sanatorium. Nie ukrywam, ze na co dzień wykonuję prace biurową, która niechybnie wiąże się z przebywaniem w pozycji siedzącej przed komputerem. Jest to bardzo obciążające dla mojego kręgosłupa. Bywają takie dni, że ból jest nie do zniesienia. Dlatego też zdecydowałam się na masaże lecznicze w Krakowie. Miły i do tego przystojny masażysta zajął się moimi plecami. Nie przypuszczałam, że profesjonalny masaż leczniczy przyniesie aż tak widoczne efekty i to po stosunkowo krótkim czasie. Będę kontynuować wizyty u masażysty. Musze podkreślić, że masażysta z Krakowa doskonale zna się na tym, co robi. Zna odpowiednie techniki masażu. Po każdej wizycie u niego jestem bardzo zrelaksowana. Dzięki masażowi leczniczemu mogę pozbyć się napięcia nagromadzonego w różnych partiach ciała. Zbyt duże napięcie jest z kolei przyczyną bólu. Aktualnie nie musza już łykać co chwilę tabletek przeciwbólowych.

Wizyta u masażysty okazała się być trafionym pomysłem. Po serii zabiegów czuję się niczym nowo narodzona. Masaże lecznicze pomagają w rozluźnieniu mięśni, a tym samym za ich pomocą możną pozbyć się doskwierającego bólu. Trzeba jednak udać się do wykwalifikowanego masażysty, który zna odpowiednie techniki masażu.

Kategorie: Usługi