Przyjaciele mówią mi, że jestem perfekcjonistą. Z pewnością coś w tym jest, gdyż bardzo nie lubię zlecać zadań innym osobom. Mam wtedy wrażenie, że nie będą one wykonane dobrze. Coś mi siedzi w głowie, że tylko ja zrobię daną rzecz tak, jak sam chcę. Wiem, że jest to trochę pułapka w myśleniu.

Wynajem podnośnika od kolegi z Trójmiasta

wynajem podnośnika koszowego trójmiastoCzasami jednak nie da się polegać wyłącznie na sobie, o czym przekonałem się na przykład nie dalej jak tydzień temu. Musiałem koniecznie skorzystać z podnośnika koszowego. Nie mam takich urządzeń u siebie na stanie, więc trzeba było poszukać usługi wynajmu. Nie dysponuję jednak również pracownikiem, który miałby obsługiwać taki podnośnik. Dlatego też w takich przypadkach muszę po prostu reagować na sytuację i jednak skorzystać z pomocy kogoś innego. Wiem, że jest to o wiele lepsze niż upieranie się przy swoim. Kolega zaoferował mi wynajem podnośnika koszowego trójmiasto bowiem jest terenem jego działalności. Postanowiłem, że mogę mu zaufać. Co innego znajomy, który słyszał o moich kłopotach, a co innego obca osoba. Wiedziałem, że na nim akurat mogę polegać. Nie zawiodłem się i wiem, że dla dobra mojego biznesu muszę w przyszłości także delegować zadania. Sam bowiem przestaję się już wyrabiać ze wszystkim, co mam na głowie. Nie ukrywam jednak, że jest to dla mnie kwestią dość kłopotliwą, bo po prostu mam taki charakter, że lubię wszystko robić samodzielnie. Cieszę się jednak, że mój kolega miał czas i mógł wykonać dla mnie to zlecenie swoim podnośnikiem koszowym.

Udało mu się wykonać je tak, jak chciałem, co uważam za sukces. Może korzystanie z usług zewnętrznych nie jest w gruncie rzeczy takie trudne? W końcu na rynku na pewno działa wiele rzetelnych przedsiębiorstw. Trzeba je tylko znaleźć.

Kategorie: Budownictwo