Montujemy elektrykę. Jest tyle rzeczy do zamówienia. Na liście mamy między innymi koryto kablowe, później musimy kupić gniazdo rj45 i to kilka sztuk, następny na liście, jest chyba kabel skrętka, no i na końcu przełącznica światłowodowa. Dzisiaj wyjątkowo, nie jadę na plac budowy, tylko na zakupy.

Profesjonalna szafa rack – uda mi się znaleźć?

szafa rackTaki dzień w mieście to miła odmiana. W końcu będę mogła się ładnie ubrać i pochodzić po sklepach, to naprawdę prawdziwa przyjemność, nawet wtedy, kiedy się kupuje koryto kablowe, albo nawet gniazdo rj45, czy coś takiego jak kabel skrętka. Ma tylko nadzieję, że dostanę coś takiego jak przełącznica światłowodowa, czy profesjonalna szafa rack bo szczerze mówiąc nawet nie wiem jak to wygląda. Cieszę, się, że mąż mnie dzisiaj oddelegował do tego zadania. Czasami, jak spędzam już nawet czterdzieści osiem godzin na placu budowy, to zapominam o tym, że jestem kobietą. Czas sobie przypomnieć, więc oprócz takich spraw jak koryto kablowe, załatwię również fryzjera. Mam już tak duże odrosty, że nawet nie wiem, czy moje włosy w ogóle jeszcze załapią kolor. Jeny, nawet nie zdajecie sobie, sprawy, jak dawno nie przejmowałam się swoimi włosami. Kto, by pomyślał, że gniazdo rj45, zaprowadzi mnie powrotem do mojej kobiecej strony? Idę, zatem pod prysznic i robię się na bóstwo. Jak już będę na mieście, to może odwiedzę też moje stare koleżanki z pracy…? Ciekawe, czy w ogóle mnie poznają… Tyle emocji związanych z zakupami, że jeszcze pewnie zapomnę o połowie sprawunków. Pamiętaj Ela musisz kupić kabel skrętka i zobaczyć, czy gdzieś w mieście, jest przełącznica światłowodowa… Tak plany planami, a pewnie skończy się na tym, że wejdę do sklepu z elektroniką, podetnę końcówki i szybciutko pojadę na plac budowy dostarczyć zakupiony przeze mnie towar…

Trzymajcie się moi wspaniali czytelnicy. Jutro znowu się tutaj pojawię i obiecuję, że zdam wam obszerną relację z rozwoju wydarzeń związanych z powstawaniem domu, bo dzisiaj opowiadałam wam właściwie tylko o sobie, a nie po to, tutaj zaglądacie, prawda? Pozdrawiam mocno i cześć!

Kategorie: Informatyka